Witamy w Profoto - 
świecie kształtowania światła

Od 1968 roku najlepsi światowi fotografowie używają naszych narzędzi do kształtowania światła i lamp, aby tworzyć wspaniałe, kultowe obrazy. Przez długi czas byliśmy znani z ciężkich lamp studyjnych. Dziś coraz więcej utalentowanych twórców obrazu może korzystać z naszych produktów dzięki wprowadzeniu zasilanych akumulatorami kompaktowych lamp z systemem TTL.

Dziś, dzięki najnowocześniejszym technologiom wprowadziliśmy nasze lampy do świata smartfonów umożliwiając połączenie aparatu z aplikacją mobilną i światłem. Dostarczamy nasze światło do wszystkich, którzy pasjonują się tworzeniem niesamowitych obrazów teraz i w przyszłości. Niezależnie od tego czym fotografujesz: lustrzanką, bezlusterkowcem czy smartfonem.

W Profoto, jesteśmy całkowicie zaangażowani w oświetlenie - lub kształtowanie światła, jak to lubimy nazywać. Naszą misją jest przekraczanie granic, tworzenie najlepszych produktów i dzielenie się naszą wiedzą, aby zainspirować wszystkich, którzy pasjonują się tworzeniem wspaniałych obrazów.

 Co to jest kształtowanie światła?

Wierzymy, że światło jest esencją każdego obrazu. Słowo "fotografia" oznacza dosłownie malowanie światłem. Nasze produkty pozwalają fotografom właśnie na to - malowanie światłem i tworzenie obrazów, a nie tylko uchwycenie tego, co już istnieje. To właśnie nazywamy "kształtowaniem światła".

profoto

Wybierz nasze światło i kompatybilne narzędzia do jego kształtowania według własnych preferencji. Do wyboru masz ponad 150 narzędzi do modelowania światła, ale możesz również zacząć od zupełnie prostych rzeczy. Wybierz pilota, aby wyzwolić światło z aparatu lub pobierz aplikację Profoto Camera, połącz się i fotografuj smartfonem. Teraz możesz zacząć eksperymentować z kształtowaniem światła i tworzyć wspaniałe obrazy. Wraz z postępem doświadczenia rozwijaj swój zestaw dodają kolejne produkty.

Na tym polega piękno systemu Profoto – dajemy nieskończone możliwości oświetlenia.

Ekosystem, z którym możesz się rozwijać

Kształtowanie światła zmieni Twój sposób myślenia o fotografii. Możliwości twórcze są nieograniczone. Zacząć jest niezwykle łatwo. Możesz użyć dowolnego dostępnego źródła światła, aby oświetlić obiekt na różne sposoby. W firmie Profoto nie komplikujemy niczego. Nasze produkty są łatwe w konfiguracji i proste w obsłudze. Dzięki zaawansowaniu technologii takich jak AirTTL tylko kadrujesz i fotografujesz, aby uzyskać odpowiednią ekspozycję. Przejdź do Profoto Stories, a znajdziesz inspirujące historie i przydatne wskazówki od znanych fotografów, jak uzyskać świetne zdjęcia.

Profoto Stories

 

 

Poznaj 4 powody, dla których fotografowie na całym świecie wybierają produkty marki  Profoto

Intuicyjność

Profoto nie komplikuje pracy fotografa. Dlatego produkty tej marki są przede wszystkim niezwykle łatwe w konfiguracji i proste w użyciu.

 

Niezawodność

Produkty Profoto są trwałe i nigdy Cię nie zawiodą. To czyni je świetną inwestycją.

 

Innowacyjność

Profoto to inteligentny projekt oparty na 50 latach badań, wgląd w nieustannie zmieniające się potrzeby użytkownika, oryginalne myślenie i pionierskie pomysły.

 

Zaprojektowane dla Ciebie

Wszystko, od tego, jak pokrętło wydaje się brzmieć, ma na celu ułatwienie pracy fotografa.

 Najważniejsze grupy produktów Profoto

Chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie Profoto?
Skontaktuj się z nami, a nasz ekspert zaproponuje rozwiązanie dedykowane dla Ciebie i Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z nami i uzyskaj konsultacje

Konsultacja

Umów się na indywidualną konsultację, a w oparciu o Twoje potrzeby zaproponujemy rozwiązanie dedykowane specjalnie dla Ciebie.

Zobacz więcej inspiracji Profoto

Inspiracja

Przejdź do Proforo Stories, poznaj techniki kształtowania światła narzędziami Profoto,

zainspiruj się i rozpocznij kreowanie wspaniałych obrazów.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz inspirujące Profoto Stories, wiadomości dotyczące nadchodzących wydarzeń, promocji i nowych produktów.

Poznaj atrakcyjne opcje finansowania

Finansowanie

Interesują Cię raty 0%? Leasing, wypożyczenie? Poznaj szerokie możliwości finansowania zakupów w naszym sklepie i dołącz do kreatorów obrazu światłem Profoto.