BLUETTI Panel Fotowoltaiczny 350W

Ładuj urządzenia poza siecią​

Poznaj niezawodny panel solarny BLUETTI 350W. Sprawdzi się on idealnie zarówno w domu, jak i poza nim. Bez problemu zasilisz nim laptopa, drona, lodówkę, wiertarkę elektryczną i inne urządzenia.

Bluetti panel solarny 350w

Wygodny w transporcie​

Panel słoneczny BLUETTI jest poręczny i wygodny w podróży. Dzięki małym rozmiarom wynoszącym 90,5 x 61,3 x 6,4 cm (po złożeniu) i niecałych 14 kg wagi jest łatwy do ustawienia w dowolnym miejscu.

Bluetti panel solarny 350w

Trwały i odporny na zachlapania

Wykonany jest z zaawansowanej laminowanej technologii i trwałego materiału ETFE, dzięki któremu jest bardziej trwały, ma lepszą przepuszczalność światła, jest odporny na zarysowania i łatwy do czyszczenia wilgotną szmatką. Jest wodoodporny (IP65), więc zachlapania nie są dla niego straszne.

Bluetti panel solarny 350w

Wysoka wydajność

BLUETTI PV350 jest zbudowany z monokrystalicznego panelu słonecznego o mocy 350W,  gwarantuje wysoką wydajność konwersji do 23,4%. Dzięki doskonałej przezroczystości wynoszącej 95% panel ten działa lepiej w pochmurny dzień niż polikrystaliczne panele fotowoltaiczne. Jest wyposażony w 4 nóżki, które zapewniają odpowiedni kąt padania promieni słonecznych, aby zmaksymalizować wykorzystanie panelu.

Bluetti panel solarny 350w

Kompatybilność z innymi stacjami

Wyposażony w złącze MC4 panel słoneczny BLUETTI 350W jest kompatybilny z większością rodzajów stacji zasilania dostępnych na rynku. Szczególnie dobrze współpracuje ze stacjami BLUETTI AC200P, AC200MAX, AC300, EP500, EP500PRO, EB240, EB150.

Bluetti panel solarny 350w

Co znajduje się w opakowaniu?​

1. Panel solarny 350W
2. Instrukcja obsługi

Bluetti panel solarny 350w

Specyfikacja

Waga:
13,9 kg 
Wymiary (przed rozłożeniem):
90,5 x 61,3 x 6,5 cm

Wymiary (po rozłożeniu):
90,5 x 240 cm

Certyfikaty:

FCC, CE, ROHS
Efektywność:

23,4%
Temperatura pracy:
Od -10°C do 65°C
Typ ogniw:
Monokrystaliczne

Laminowanie:

ETFE (etylenotetrafluoroetylen)

Typ podłączenia:

Konektor MC4

Moc
350W

Napięcie przy maksymalnej mocy:

(Vmp) 37,5V

Prąd przy maksymalnej mocy:

(Imp) 9,2A

Prąd zwarciowy: 
(Isc) 10,8A

Napięcie obwodu otwartego: 
(OCV): 46,5V
Opcja łączenia: TAK

Gwarancja: 2 lata

 

O marce BLUETTI

BLUETTI to znacznie więcej niż tylko marka, to sposób życia. Powstała ona od jednego pomysłu - stworzenia przenośnego, wydajnego źródła energii elektrycznej. I tak BLUETTI zbudowało całą linię produktów do magazynowania energii dedykowaną dla osób szukających przygód, a pragnących mieć dostęp do energii elektrycznej z praktycznie każdego miejsca na świecie.  Jednym z najważniejszych dla firmy aspektów podczas projektowania nowych produktów jest stosowanie najwyższej jakości surowców oraz najtrwalszych dostępnych materiałów. Wszystkie części projektowane są od podstaw. Od płyty głównej BMS po kontroler MPPT i falowniki, wybierane są materiały, które wyróżniają się na rynku i są trwalsze. Kosztuje to więcej, ale koszt nie jest tak ważny, jak jakość produktu i zadowolenie klienta.

bluetti