XTORM Ładowarka sieciowa nano USB-C PD 20W czarna

Ta kompaktowa i wydajna ładowarka sieciowa została zaprojektowana jako idealne rozwiązanie do codziennego ładowania w domu lub w podróży. Jest to część serii Volt, gamy ładowarek wypełnionych najnowszymi innowacjami, dzięki którym są jeszcze bardziej kompaktowe i wydajniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Właściwości

  • Rewolucyjna mała konstrukcja tej ładowarki jest możliwa dzięki innowacji chipsetów SuperSilicon i GaN. Technologie te pozwalają ładowarce bezpiecznie i wydajnie obsługiwać większą moc w mniejszym rozmiarze. Dzięki temu jest  do 59 % mniejsza niż dostępne starsze modele.
  •  Wykorzystanie nowego zaawansowanego chipsetu wykonanego z azotku galu (GaN) pozwala na przetwarzanie większego napięcia i zapobiega nagrzewaniu się jej się podczas ładowania.
  • Wyjście USB-C PD o mocy 20 W jest zoptymalizowane do bardzo szybkiego ładowania smartfona. Jak szybko? Ta ładowarka może naładować nowy iPhone12 do 59% w zaledwie pół godziny.
XTORM Ładowarka sieciowa nano

Dane Techniczne:

Wyjście:        USB-C Power Delivery 20 W 
                      5V/3A,9V/2.22A, 12V/1.5A
Wejście :       AC 100V-240V; 50/60H; 0,5A  Max                        
Waga :           50 g  
Wymiary:     7,4 x 3,6x 3,4 cm
Dodatkowa zawartość : Instrukcja obsługi

XTORM Ładowarka sieciowa nano

Xtorm dba o bezpieczeństwo użytkownika!

Xtorm we wszystkich swoich urządzeniach zadbał o bezpieczeństwo użytkowników. Każdy produkt Xtorm jest zabezpieczeny przed przeładowaniem i przegrzaniem.   Powerbanki posiadają układ automatycznego zarządzania energią, który dostosowuje prędkość ładowania do podłączonych urządzeń. Xtorm montuje specjalny chip APM, który zabezpiecza przed przeładowaniem i przegrzaniem baterii powerbanku, jak i ładowanego urządzenia

XTORM Ładowarka sieciowa nano

Poznaj markę Xtorm

Marka Xtorm jest częścią holenderskiej firmy Telco Accessories B.V. Powstała w 2008 roku z zapotrzebowania na dodatkową energię szybko rozwijającego się segmentu urządzeń mobilnych. Xtorm projektuje, produkuje i wprowadza na rynek innowacyjne, uniwersalne rozwiązania ładowania mobilnego, również solarnego. Obecnie produkty marki dostępne są w ponad 70 krajach.