XTORM Powerbank Magnetyczny iPhone12/13, 
5000 mAh 7,5W

Seria Fuel marki Xtorm charakteryzuje się unikalnym wzornictwem oraz jakością wykonania. Producent marki zadbał o najdrobniejsze detale, skupiając się jednocześnie na istotnych parametrach technicznych dostosowanych do aktualnych trendów panujących na rynku elektroniki użytkowej. Model XFS400U to doskonały powerbank podręczny, który uzupełni poziom baterii iPhone 12/13.

XTORM Powerbank Magnetyczny

Właściwości

  • Magnetyczny bezprzewodowy Power Bank zapewnia ładowanie nowej generacji. Jest w pełni kompatybilny z nowym magnetycznym standardem ładowania bezprzewodowego MagSafe Apple, co oznacza, że przyczepia do tylnej części iPhone'a 12/13 i automatycznie rozpoczyna ładowanie urządzenia.
  • Magnesy w tym modelu są idealnie dopasowane do magnesów w iPhone12/13, co zapewnia optymalną pozycję do ładowania bezprzewodowego.
  • Magnesy są wystarczająco mocne, aby utrzyma ć go na miejscu podczas ładowania i używania telefonu.
  • Jego bateria 5000 mAh jest na tyle duża, aby bezprzewodowo naładować iPhone'a do 1,5x!
  • Model XFS400U posiada port USB-C, który służy do ładowania ogniw Power Banka, ale również podłączonego do niego urządzenia. Oznacza to, że możesz jednocześnie ładować inne urządzenie np. słuchawki AirPods.
XTORM Powerbank Magnetyczny

Dane Techniczne:

Pojemność: 5000 mAh / 18,5Wh
Typ baterii: Litowo-polimerowa
Wyjście: 1x USB-C 18W
1x Wireless 7,5W
Wejście: 1x USB-C 18W
Waga : 0,132 kg
Wymiary: 10,4 x6,5x1,5 cm
Dodatkowa zawartość : Instrukcja obsługi, kabel USB > USB-C

XTORM Powerbank Magnetyczny

Poznaj markę Xtorm

Marka Xtorm jest częścią holenderskiej firmy Telco Accessories B.V. Powstała w 2008 roku z zapotrzebowania na dodatkową energię szybko rozwijającego się segmentu urządzeń mobilnych. Xtorm projektuje, produkuje i wprowadza na rynek innowacyjne, uniwersalne rozwiązania ładowania mobilnego, również solarnego. Obecnie produkty marki dostępne są w ponad 70 krajach.