XTORM Powerbank magnetyczny iPhone 12/13 10000 mAh

Seria Fuel marki Xtorm charakteryzuje się unikalnym wzornictwem oraz jakością wykonania. Producent marki zadbał o najdrobniejsze detale, skupiając się jednocześnie na istotnych parametrach technicznych dostosowanych do aktualnych trendów panujących na rynku elektroniki użytkowej. Model XFS400-10K to doskonały Power Bank podręczny, który uzupełni poziom baterii iPhone 12/13 i nowszych modeli.

XTORM Powerbank Magnetyczny
XTORM Powerbank Magnetyczny

Właściwości

  • Moc nowej generacji! Magnetyczny bezprzewodowy Power Bank zapewnia ładowanie nowej generacji. Jest w pełni kompatybilny z nowym magnetycznym standardem ładowania bezprzewodowego MagSafe Apple, co oznacza, że przyczepia do tylnej części iPhone'a 12/13 i automatycznie rozpoczyna ładowanie urządzenia.
  • Magnetyczna moc. Magnesy w tym modelu są idealnie dopasowane do magnesów w iPhone12/13, co zapewnia optymalną pozycję do ładowania bezprzewodowego.
  • Bezpieczeństwo.Magnesy są wystarczająco mocne, aby utrzymać go na miejscu podczas ładowania i używania telefonu.
  • #WiecejEnergii!. Jego bateria 10000 mAh jest na tyle duża, aby bezprzewodowo naładować iPhone'a 13 do 1,5x!
  • Przyszłość dzięki USB-C. Model XFS400U-10K posiada port USB-C, który służy do ładowania ogniw Power Banka, ale również podłączonego do niego urządzenia. Oznacza to, że możesz jednocześnie ładować inne urządzenie np. słuchawki AirPods.
XTORM Powerbank Magnetyczny
XTORM Powerbank Magnetyczny

Dane Techniczne:

Pojemność: 10000 mAh
Typ baterii: Litowo-polimerowa
Wyjście: 1x USB-C 20W
1x Wireless 15W ( ładowanie iPhone 12/13 max 7,5W)
Wejście: 1x USB-C 18W
Waga : 0,213 kg
Wymiary: 10,8 x7,10x1,9 cm
Dodatkowa zawartość : Instrukcja obsługi, kabel USB > USB-C

XTORM Powerbank Magnetyczny

Poznaj markę Xtorm

Marka Xtorm jest częścią holenderskiej firmy Telco Accessories B.V. Powstała w 2008 roku z zapotrzebowania na dodatkową energię szybko rozwijającego się segmentu urządzeń mobilnych. Xtorm projektuje, produkuje i wprowadza na rynek innowacyjne, uniwersalne rozwiązania ładowania mobilnego, również solarnego. Obecnie produkty marki dostępne są w ponad 70 krajach.