Filtr Marumi Lens Protect Super DHG - popularna  seria filtrów do ochrony obiektywu.

Niezwykle  popularna seria Marumi Super DHG, to najwyższej klasy model filtra do fotografii cyfrowej. Zapewnia doskonały balans kolorów uzyskany poprzez wielopowłokową konstrukcję gwarantującą bezkompromisowo wysoką transmisję światła - transmisja 98,9%. Posiada certyfikowane niemieckie szkło jakości B270i o wysokiej odporności na zarysowania oraz powłokę oleo i hydrofobową.

Oprawa typu Slim

Filtr oprawiony jest w cienki pierścień typu slim/wide  , dzięki czemu zdjęcia wykonane obiektywami ultra-szerokokątnymi nie są narażone na uboczny efekt winietowania.  Matowe wykończenie oprawki  dodatkowo zabezpiecza przed powstaniem niepożądanych odbić lub blików, a jej  radełkowanie ułatwia nakręcanie  / odkręcanie filtra. Filtr jest zakończony gwintem pozwalającym na zamontowanie na nim kolejnego filtra oraz łatwe i pewne mocowanie dekla ochronnego.

Marumi DHG lens protect

 

 

Szkło

Tylko profesjonalne filtry posiadają wyczerniony brzeg szkła. Specjalna czarna farba naniesiona na szkło w miejscu jego odcięcia od tafli, gwarantuje skuteczną niwelację flar i refleksów które mogą się pojawiać w trakcie fotografowania w słoneczne dni lub w miejscach z silnymi bocznymi światłami.

Marumi DHG lens protect

 

 

Technologie chroniące przed zabrudzeniami

Wszystkie filtry Marumi Super DHG Lens Protect posiadają powłoki oleo i hydrofobowe, które sprawiają, że powierzchnia filtra jest zaimpregnowana na tłuste odciski palców, a woda nagromadzona na jego powierzchni nie tworzy plam, lecz łatwe do usunięcia krople. Dzięki temu filtry tej linii zachowując swą wysoką jakość i trwałą ochronę są niezwykle łatwe w utrzymaniu w nienagannej czystości.

Precyzja i doświadczenie

Marumi Made in Japan

Marumi to japońska firma z ponad 60-letnią tradycją, której produkty powstają w Nagano, w zagłębiu przemysłu wysokich technologii. Japońska precyzja to gwarancja najwyższej jakości wykonania. 

Marumi DHG UV

 

 

Technologie stosowane w filtrach Marumi

Marumi filtry