ECOFLOW dwustronny Panel Fotowoltaiczny 220W

 

Ładuj swoją stację zasilania gdziekolwiek jesteś, dzięki energii pozyskanej ze słońca. Poznaj dwustronne panele solarne marki EcoFlow, które posiadają moc ładowania 220W z przodu i 155W z tyłu. Wyposażone są w składaną konstrukcję oraz wygodną torbę ułatwiającą transport. Panele są wyjątkowo wytrzymałe i w pełni wodoodporne (IP68).

Ecoflow panel solarny 220

Bifacial czyli pochłanianie promieni z dwóch stron

Panele solarne EcoFlow bifacial jako jedne z niewielu na rynku pochłaniają energię słoneczną z obu stron.
Zyskaj aż 25% więcej energii i szybciej naładuj swoją stację zasilania.
Dzięki specjalnej lustrzanej powierzchni możesz zyskać do 80% więcej energii!

 

ecfolow panele fotowoltaiczne 220

Wytrzymałe i wodoodporne

 

Panele fotowoltaiczne wykonano z wysokiej klasy szkła hartowanego, przez co są 5 razy bardziej wytrzymałe niż pozostałe panele słoneczne tego typu. Potrafią znieść nawet bardzo wysokie temperatury - nawet do około 150°C (300°F)! Ich cechą charakterystyczną jest wodoodporność i pyłoszczelność na poziomie IP68. Zabierz je ze sobą gdzie tylko zechcesz. Nie straszne są dla nich wichury, deszcze czy kurz.

ecfolow panele fotowoltaiczne 220

Idealne do podróży

Zabierz swój mobilny panel  niemal wszędzie. Posiada on wygodną składaną konstrukcję i jest o około 10% mniejszy niż podobne produkty na rynku. W skład zestawu wchodzi również wygodna torba transportowa, która to sprawdzi się również w roli podstawki. Wystarczy, że rozłożysz panel w dogodnym miejscu i pod optymalnym kątem, gotowe. Zasil swoje urządzenia gdziekolwiek jesteś!

ecfolow panele fotowoltaiczne 220

Co znajduje się w opakowaniu?​

1. Dwustronny panel fotowoltaiczny ze sterownikiem wyjścia MC4
2. Torba ochronna (z podstawką)
3. 4 x karabińczyk
4. Instrukcja obsługi
5. Kabel do ładowania słonecznego

 

DELTA Pro

Specyfikacja

Waga:
9,5 kg 
Wymiary (przed rozłożeniem):
82 x 50 x 3,2 cm
Wymiary: (po rozłożeniu):
82 x 183,5 x 2,5c m
Efektywność:
22-23%
Temperatura pracy:
Od −20°C do 85°C
Typ ogniw:
Monokrystaliczne

Moc znamionowa:
220 W z przodu / 155 W z tyłu

Prąd zwarciowy:
13 A (Imp 12,0 A) z przodu / 8,8 A (Imp 8,4 A) z tyłu

Napięcie obwodu otwartego:
21,8 V (Vmp 18,4 V)
Opcja łączenia:
TAK

 

ecoflow panel fotowoltaiczny 220w

O marce ECOFLOW

EcoFlow łączy wiodące w branży badania i wiedzę, aby tworzyć innowacyjne produkty, które są w czołówce pod względem wzornictwa, inteligentnych rozwiązań i efektywności działania. Linia produktów EcoFlow obejmuje najnowocześniejszą technologię, która zapewnia użytkownikom czystą, cichą i odnawialną energię w każdym miejscu. Z rewolucjonizowanie przemysłu energii mobilnej ma związek z zastosowaniem fotowoltaiki w panelach solarnych EcoFlow, które są spójnym elementem ładowania wszystkich modeli stacji zasilania. Darmowa energia jest dostępna niemal wszędzie. Misją marki EcoFlow jest wspieranie całej społeczności poprzez przenośną, czystą i niezawodną moc, która zastąpi tradycyjne generatory i zmieni sposób w jaki uzyskuje się dostęp do energii. Tylko takie działania poprawią standard życia ludzi zamieszkałych w miejscach, gdzie dostęp do energii jest problematyczny.