XTORM XCX2031  Kabel USB-C™- Lightning MFI (1m) czarny

Kabel XCX2031 to najnowsza seria kabli ORIGINAL holenderskiej marki XTORM. Jeśli należysz do grupy osób ceniących jakość i wzornictwo, zapewne zapoznasz się z opisem detali produktu poniżej. Kable tej serii zdecydowanie wybiegają poza standardowe normy jakości w tym segmencie produktowym. 

Właściwości

  • Bardzo mocne materiały. Jedną z cech, która sprawia, że ​​ta linia kabli jest wyjątkowa, jest aluminiowe złącze ze specjalnie zaprojektowanym wycięciem w kształcie litery U, które pozwala na zginanie i swobodny ruch kabla.
  • Model XCX2031 posiada certyfikat MFI, który sprawia, że jest kompatybilny z produktami marki Apple.
  • Kabel obsługuje technologie szybkiego ładowania Power Delivery do 60W, dzięki czemu możemy ładować nim iPady oraz najnowsze modele iPhone.
  • 3 wersje kolorystyczne ( czarny, złoty i ciemna zieleń)  pozwalają na dobór odpowiedniego kabla do swoich upodobań.
Xtorm Kabel USB-C™- Lightning MFI

Dane Techniczne:

Długość:  
1 m
Waga:        
21 g  
Wyjście :    
USB-C™ - Lightning ( MFI)
Max. Moc: 5V/3A (60W)
Prędkość transferu danych 480 Mbps

Xtorm Kabel USB-C™- Lightning MFI

Niestandardowy przekrój kabla!

Wszystkie oryginalne serie kabli Xtorm mają nową, aluminiową konstrukcję złącza z wycięciem, które zapobiega  zerwaniu się kabla. W połączeniu ze wzmocnionym rdzeniem nylonowym, osłoną i solidnie plecioną powłoką,  kable są gotowe na każdą nawet ekstremalna  podróż.

Xtorm Kabel USB-C™- Lightning MFI

Poznaj markę Xtorm

Marka Xtorm jest częścią holenderskiej firmy Telco Accessories B.V. Powstała w 2008 roku z zapotrzebowania na dodatkową energię szybko rozwijającego się segmentu urządzeń mobilnych. Xtorm projektuje, produkuje i wprowadza na rynek innowacyjne, uniwersalne rozwiązania ładowania mobilnego, również solarnego. Obecnie produkty marki dostępne są w ponad 70 krajach.