ECOFLOW Panel fotowoltaiczny 110W

Energia dostępna zupełnie za darmo? Taki scenariusz jest możliwy z wykorzystaniem paneli fotowoltaicznych marki ECOFLOW. Naładuj nimi mobilne stacje zasilania i zapewnij swoim urządzeniom nieprzerwany dostęp do energii. 

Uniwersalne

Przenośne

Odporne

Składane

O wiele więcej energii ze słońca!

Panele ECOFLOW zawierają 32 wysokiej jakości monokrystaliczne ogniwa krzemowe, które zapewniają wysoką wydajność konwersji wynoszącą 22%. Taka efektywność ładowania uzupełnia ogniwa stacji w krótkim czasie i pozwala na gotować zasilania Twojego sprzętu w każdych warunkach.

ECOFLOW Panel fotowoltaiczny 110W

Zwiększ moc ładowania

Panele są kompatybilne z wszystkimi stacjami zasilania ECOFLOW. W celu szybszego ładowania, można dopasować ich ilośc do parametrów technicznych wszystkich serii RIVER i DELTA poprzez łączenie ich szeregowo i równolegle. Zwiększenie liczby podpiętych paneli pozwoli na skrócenie czasu ładowania do nawet 4 godzin. W zestawie opakowania znajdują się akcesoria do podłączenia maksymalnie trzech paneli 110W. W przypadku podłączenie większej ilości paneli niezbędne będzie wyposażenie się w dodatkowe przejsciówki.

ECOFLOW Panel fotowoltaiczny 110W

Optymalna pozycja ładowania

Każdy panel posiada futerał ze zintegrowaną w obudowie podpórką, która pomaga w utrzymaniu optymalnej pozycji nachylenia do słońca. Kąt nachylenia może być regulowany od 0° do 180°. Pozwoli to na efektywne generowanie energii bezpośrednio do urządzenia. W zależności od potrzeby panele mogą również wisieć, dzięki umiejscowionym z boku otworom na karabińczyk.

ECOFLOW Panel fotowoltaiczny 110W

Wodoodporne i trwałe

Panele ECOFLOW posiadają wodoodporny port MC4 oraz bezszwowy panel, który w przypadku ekstremalnych warunków używania można zanurzyć do metra głębokości przez około 30 minut. Certyfikat IP67 pozwala na korzystanie z paneli w wymagających warunkach pośród pyłu, wody i kurzu. Warstwa ETFE  o grubości 0,2 mm chroni powierzchnię przed promieniowaniem ultrafioletowym i przedłuża jego żywotność

ECOFLOW Panel fotowoltaiczny 110W

Panele 110W i stacje ECOFLOW

Zwiększajac ilość paneli podpiętych do stacji, skracasz czas ich ładowania. Przybliżony czas ładowania stacji panelami 110W w optymalnych warunkach znajduje się poniżej.

River

RIVER
2x110W
4H

River max

RIVER Max
2x110W
6H

 

river pro

RIVER Pro
2x110W
9H

 

delta

DELTA
4x110W
8H

 

Specyfikacja

Waga bez etui:
4 kg 
Waga z etui:
6 kg
Wymiary (przed rozłożeniem):
59 x 51,4 x 2 cm
Wymiary: (po rozłożeniu):
158 x 51,4 x 2 cm
Efektywność:
20-22%
Temperatura pracy:
Od −20°C do 85°C
Typ ogniw:
Monokrystaliczne
Moc:
110W (+/- 5W)
Napięcie jałowe:
21,6 (Vmp 18,0V)
Opcja łączenia:
TAK, Seria River - 2 panele , model Delta - 3 panele

ECOFLOW Panel fotowoltaiczny 110W

O marce ECOFLOW

EcoFlow łączy wiodące w branży badania i wiedzę, aby tworzyć innowacyjne produkty, które są w czołówce pod względem wzornictwa, inteligentnych rozwiązań i efektywności działania. Linia produktów EcoFlow obejmuje najnowocześniejszą technologię, która zapewnia użytkownikom czystą, cichą i odnawialną energię w każdym miejscu. Z rewolucjonizowanie przemysłu energii mobilnej ma związek z zastosowaniem fotowoltaiki w panelach solarnych EcoFlow, które są spójnym elementem ładowania wszystkich modeli stacji zasilania. Darmowa energia jest dostępna niemal wszędzie. Misją marki EcoFlow jest wspieranie całej społeczności poprzez przenośną, czystą i niezawodną moc, która zastąpi tradycyjne generatory i zmieni sposób w jaki uzyskuje się dostęp do energii. Tylko takie działania poprawią standard życia ludzi zamieszkałych w miejscach, gdzie dostęp do energii jest problematyczny.