XTORM XPS101 Stacja ładująca 3w1 Apple

Seria Powerstream łączy technologię bezprzewodowego ładowania Apple z jakością wykonania całej linii produktów. Wszystkie modele z tej kategorii asortymentowej zostały zaprojektowane z myślą o jednym: aby zapewnić najłatwiejsze i najlepsze bezprzewodowe ładowanie wszystkich urządzeń i akcesoriów Apple. Model XPS101 to idealna stacja 3w1 ładująca iPhone, Apple Watch oraz AirPods Pro.

Właściwości

  • Jedno miejsce do łatwego ładowania wszystkich urządzeń Apple. Właśnie do tego została zaprojektowana bezprzewodowa stacja ładująca Xtorm 3w1.
  • Posiada podstawkę ładującą do bezprzewodowego ładowania iPhone'a, miejsce do umieszczenia i naładowania zegarka Apple Watch  a także miejsce do ładowania bezprzewodowego etui AirPods (Pro).
  • Stacja ładująca XPS101 eliminuje potrzebę posiadania oddzielnych ładowarek zaśmiecających Twój dom lub biuro. Po prostu podłącz ją do adaptera USB-C* za pomocą dołączonego wysokiej jakości kabla USB-C PD i możesz rozpocząć ładowanie urządzeń - wszystko masz w jednym miejscu!
  • Stacja ładująca została zaprojektowana specjalnie dla urządzeń Apple. Podstawka ładująca wykorzystuje uniwersalny bezprzewodowy standard Qi,  więc inne smartfony mogą z niej korzystać , ale jest  tak zoptymalizowana, aby zapewniać szybkie bezprzewodowe ładowanie iPhone'a z mocą 7,5 W. Stojak zawiera również wbudowaną oficjalną ładowarkę Apple Watch, a także miejsce do łatwego ładowania bezprzewodowego etui AirPods (Pro).
  • Produkt posiada certyfikat Made for Apple Watch®.  Daje to gwarancję niezawodności działania.
  • Kabel USB-C PD zawiera w komplecie metalowo-skórzaną opaskę, która nie tylko dobrze wygląda, ale pozwala na złożenie kabla bez zbędnej plątaniny. Dzięki temu możesz utrzymać porządek w torebce lub plecaku.

* rekomendowany adapter USB-C PD 20W. Produkt XPS101 nie zawiera w zestawie adaptera.

XTORM Stacja ładująca 3w1

Dane Techniczne:

Wyjście:               1x Qi Wireless( 5W,7,5W, 10W ) dla iPhone 
                             1x Qi Wireless( 2,5W ) dla Apple Watch
                             1x Qi Wireless( 2,5 W) dla AirPods Pro
                             Moc portu wyjścia : ma.x 15W
Wejście:               1x USB-C PD 20W  ( rekomendowany adapter USB-C PD 20W)                         
Waga :                 0,218 kg  
Wymiary:           16,9x13,2x8 cm 
Dodatkowa zawartość : Instrukcja obsługi, kabel USB-C > USB-C PD

XTORM Stacja ładująca 3w1

Xtorm dba o bezpieczeństwo użytkownika!

Xtorm we wszystkich swoich urządzeniach zadbał o bezpieczeństwo użytkowników. Każdy produkt Xtorm jest zabezpieczeny przed przeładowaniem i przegrzaniem.   Powerbanki posiadają układ automatycznego zarządzania energią, który dostosowuje prędkość ładowania do podłączonych urządzeń. Xtorm montuje specjalny chip APM, który zabezpiecza przed przeładowaniem i przegrzaniem baterii powerbanku, jak i ładowanego urządzenia

XTORM Stacja ładująca 3w1

Poznaj markę Xtorm

Marka Xtorm jest częścią holenderskiej firmy Telco Accessories B.V. Powstała w 2008 roku z zapotrzebowania na dodatkową energię szybko rozwijającego się segmentu urządzeń mobilnych. Xtorm projektuje, produkuje i wprowadza na rynek innowacyjne, uniwersalne rozwiązania ładowania mobilnego, również solarnego. Obecnie produkty marki dostępne są w ponad 70 krajach.