XTORM XCX2111 Kabel USB-C™- HDMI (1m) czarny

Kabel XCX2111 to najnowsza seria kabli ORIGINAL holenderskiej marki XTORM. Jeśli należysz do grupy osób ceniących jakość i wzornictwo, zapewne zapoznasz się z opisem detali produktu poniżej. Kable tej serii zdecydowanie wybiegają poza standardowe normy jakości w tym segmencie produktowym.

Właściwości

  • Bardzo mocne materiały. Jedną z cech, która sprawia, że ​​ta linia kabli jest wyjątkowa, jest aluminiowe złącze ze specjalnie zaprojektowanym wycięciem w kształcie litery U, które pozwala na zginanie i swobodny ruch kabla.
  • Kabel USB-C to praktyczny model do zastosowania zarówno w biurze jak i gospodarstwie domowym. Stosunkowo nowe rozwiązanie  końcówek  USB-C - HDMI umożliwia wykorzystanie kabla w  wielu kombinacjach  jak np. podłączenie laptopa do monitora, telewizora, rzutnika. Bez problemu podepniemy również smartfona z wejściem USB-C do TV.
Xtorm Kabel USB-C™- HDMI

Dane Techniczne:

Długość:  
1 m
Waga:        
44  g  
Wyjście:    
USB-C - HDMI ( 60 Hz) 

Xtorm Kabel USB-C™- HDMI

Niestandardowy przekrój kabla!

Wszystkie oryginalne serie kabli Xtorm mają nową, aluminiową konstrukcję złącza z wycięciem, które zapobiega  zerwaniu się kabla. W połączeniu ze wzmocnionym rdzeniem nylonowym, osłoną i solidnie plecioną powłoką,  kable są gotowe na każdą nawet ekstremalna  podróż.

Xtorm Kabel USB-C™- HDMI

Poznaj markę Xtorm

Marka Xtorm jest częścią holenderskiej firmy Telco Accessories B.V. Powstała w 2008 roku z zapotrzebowania na dodatkową energię szybko rozwijającego się segmentu urządzeń mobilnych. Xtorm projektuje, produkuje i wprowadza na rynek innowacyjne, uniwersalne rozwiązania ładowania mobilnego, również solarnego. Obecnie produkty marki dostępne są w ponad 70 krajach.