XTORM Powerbank Titan ​USB-C 60W 24000 mAh

Power Bank Titan płynnie łączy kultowy design z wiodącymi w swojej klasie specyfikacjami, ekologicznymi materiałami i innowacyjnymi funkcjami. To idealny Power Bank do szybkiego ładowania ultrabooka, tabletu i smartfona.

 

XB402

Właściwości

  • Wysoka moc wyjściowa portów USB-C. Titan zawiera 3 potężne wyjścia USB-C PD o łącznej mocy 90W. Port USB-C PD o mocy 60W jest zoptymalizowany do ładowania Ultrabooków i innych lekkich laptopów. Pozostałe wyjścia USB-C PD doskonale nadają się do ładowania smartfona lub tabletu.
  • Technologia szybkiego ładowania Power Delivery i jej korzyści. Dzięki wejściu USB-C PD o mocy 60W sam Power Bank można w pełni naładować i być gotowym do użycia w mniej niż 2 godziny. Zastosowana technologia Pass-through pozwala na jednoczesne ładowanie Titana innych urządzeń.
  • Certyfikowane zabezpieczenia. Wbudowany chip APM zabezpiecza przed przeładowaniem i przegrzaniem baterii Xtorm, jak i ładowanego urządzenia. Chip automatycznie równoważy moc ładowania podłączonego sprzętu.
  • Bateria klasy A. Xtorm używa tylko najlepszych ogniw, które spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa, aby zapewnić szybkie ładowanie urządzeń.
  • Przyjemny w użytkowaniu. Design idzie w parze z doświadczeniem użytkownika, dlatego producent zwrócił szczególną uwagę na gładkie, miękkie w dotyku wykończenie, starannie zintegrowany magnetyczny kabel USB-C a także wyświetlacz LED.
  • Poziom baterii pod pełną kontrolą! Wyświetlacz LED baterii w Titanie doskonale komponuje się z ogólną konstrukcją Power Banka. Jego pikselowy wzór w stylu retro pojawia się tylko wtedy, gdy jest potrzebny, pokazując rzeczywisty procent baterii i stan naładowania. Po wyłączeniu wyświetlacz jest całkowicie niewidoczny, dzięki czemu projekt wyróżnia się minimalistycznym stylem.
  • Ochrona środowiska. Aby dążyć do bardziej zrównoważonej przyszłości w korpusie Power Banka zastosowano plastik z recyklingu. Opakowanie produktu jest również wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu. Produkt jest trwały, jakościowy, co powoduje niwelowanie procesu wymiany go na nowy, po krótkim okresie. To jedna z głównych idei marki Xtorm.
ŁadowaniePD60W

Dane Techniczne:

Pojemność baterii:              
24 000 mAh/ 88,8Wh
Typ baterii:                              
Litowo-jonowa
Rozmiary:                                
185 x 90 x 25 mm
Wejście:                                    
1x USB-C PD 60W
Wyjście:                                    
1x USB-C Power Delivery 60W

2x USB-C Power Delivery 30W
Waga:                                          
0,558 kg
Dodatkowa  zawartość:    
 1x Zintegrowany w obudowie kabel USB-C do -USB- (60W) , Instrukcja obsługi

USBCPD60W

Poznaj markę Xtorm

Marka Xtorm jest częścią holenderskiej firmy Telco Accessories B.V. Powstała w 2008 roku z zapotrzebowania na dodatkową energię szybko rozwijającego się segmentu urządzeń mobilnych. Xtorm projektuje, produkuje i wprowadza na rynek innowacyjne, uniwersalne rozwiązania ładowania mobilnego, również solarnego.

Obecnie produkty marki dostępne są w ponad 80 krajach.

 

Opakowanie