VEO CITY CB34

VEO CITY to kolekcja adresowana do użytkowników ceniących sobie elegancki, nowoczesny design. Charakteryzuje ją obustronnie wzmocniona konstrukcja pokryta wysokiej jakości bezszwową osłoną zewnętrzną, która w połączeniu z innowacyjną organizacją wnętrza pozwala na stylowe i bezpieczne przechowywanie i  transport sprzętu fotograficznego czy drona zarówno w dłuższej podróży, jak i krótkiej, miejskiej wyprawie.

VEO CITY CB (Cross Body) to emanująca stylem torba typu „wszystko w jednym”. Doskonale sprawdzi się jako klasyczna torba naramienna. A dzięki systemowi wygodnej i płynnej regulacji paska możesz szybko i z łatwością przekształcić ją i używać jako jednoramienny sling, czy biodrowy hip-pack. Możesz także zupełnie odpiąć pas uprzęży, schować go do tylnej kieszeni i nosić torbę trzymaną w wygodnym, zintegrowanym uchwycie do ręki.

Wnętrze tej torby o 8-litrowej pojemności charakteryzuje się konfigurowalnymi przegrodami i szeregiem dodatkowych kieszeni. Umożliwia to idealną organizację zawartości. Niezależnie od tego czy torba zawierać będzie aparat z dodatkowymi obiektywami, lampą, statywami, drona i 12" tablet, to zawsze dobierzesz optymalny ich układ i ułożenie.

I'm an image
I'm an image
I'm an image
I'm an image
I'm an image
I'm an image

Torba VEO CITY CB34 posiada wejście na przewód zasilający, dzięki któremu możesz używać swój smartfon lub aparat fotograficzny, który będzie jednocześnie podłączony do źródła zasilania umieszczonego wewnątrz torby. Ponadto, torba wyposażona jest w dodatkowe paski umożliwiające przymocowanie i podwieszenie od spodu małego, turystycznego statywu. A dedykowane do tego, zewnętrzne punkty mocowania są także kompatybilne z uchwytami Peak Design Capture.

 

Model VEO CITY CB34 wyposażony jest także w uchwyt mocowania do walizki podróżnej, który stabilizuje bagaż zwiększając komfort przemieszczania się z nim.

I'm an image
I'm an image
I'm an image
I'm an image

Specyfikacja

  • Wymiary wewn. 330 x 125 x 235 mm 

  • Wymiary zewn. 350 x 145 x 250  mm

  • Waga produktu 1020 g
  • Pokrowiec przeciwdeszczowy: Tak

Poznaj markę VANGUARD

Firma Vanguard powstała w 1986 roku jako mała manufaktura produkująca kilka modeli statywów. Przez ponad trzydzieści lat rozwinęła się w światowego lidera produkcji wysokiej jakości statywów fotograficznych, optyki sportowej i akcesoriów. W ofercie firmy znajdują się monopody, statywy, głowice, torby oraz skrzynie na sprzęt fotograficzny. Dodatkowo w szerokim katalogu produktów znajdziemy lornetki i monokulary oraz akcesoria dedykowane myślistwu. Cała produkcja – od pomysłu do gotowego produktu - odbywa się we własnej fabryce i biurach projektowych. Każdy element produkcji jest nadzorowany przez Vanguard, zapewniając wysoką jakość produktu i pomijając pośredników.

Z pasji do fotografii

Vanguard w swoich produktach docenia pasję fotografa do odkrywania świata i natury. Tworzy sprzęt i akcesoria pozwalające na realizację najbardziej wymagających projektów  fotograficznych. Kreatywność nie powinna być ograniczona przez sprzęt czy skomplikowaną obsługę, by praca fotografa była możliwie uproszczona i jak najdłużej mógł się cieszyć z przyjemności fotografowania. Dlatego Vanguard produkuje statywy i akcesoria o intuicyjnym designie, tworzy wręcz pragmatyczny sprzęt o innowacyjnych rozwiązaniach.

Vanguard

Uznanie w branży

Znakomita jakość w połączeniu z ergonomią użytkowania oraz nowoczesnym wzornictwem, a także rozsądna cena sprawiają, że produkty marki Vanguard cieszą się wyjątkowym uznaniem. Liczne nagrody i wyróżnienia specjalistycznych organizacji i magazynów branżowych świadczą o wysokiej pozycji marki Vanguard w branży.

Nagrody Vanguard