XTORM Kabel Xtreme USB-C PD  do USB-C PD  (1,5m)

Najnowsza seria kabli Xtreme marki Xtorm charakteryzuje się niesamowitą wytrzymałością, której właściwości mogą być poddane najbardziej wymagającym testom.  Seria dedykowana jest osobom, które znacznie eksploatują  kable  do swoich urządzeń oraz mają już doświadczenia z kablami , które nagminnie  się niszczą i utrudniają normalne użytkowanie sprzętu. 

Xtorm Xtreme USB-C PD

Właściwości

  • Unikalny skład . Kabel wykonany jest z wielowarstwowego materiału kompozytowego, ze wzmocnionym rdzeniem, co zapewnia mu dodatkową wytrzymałość i trwałość. Połączenie  materiałów składających  się w 33% z aluminium, 54% z nylonowego oplotu oraz 13% z włókna DuPont™ Kevlar® przekłada się na  gwarancję trwałego produktu.

  • Technologia DuPont™ Kevlar® powszechnie wykorzystywana jest do produkcji lin w branży żeglarskiej. Z pewnością powinni to docenić pasjonaci outdoorowych wrażeń.

  • Odporna na zginanie technologia XFLEX . Kable Xtorm Xtreme zostały zaprojektowane i skonstruowane tak, aby wytrzymać ponad 100 000 zgięć! Jest to możliwe dzięki połączeniu funkcji o nazwie XFLEX , która  łączy specjalnie zaprojektowane złącze z plecionym nylonowym kablem i wzmocnionym rdzeniem, dzięki czemu kabel jest tak  elastyczny  i  wytrzymały.

  • Dożywotnia gwarancja producenta! Kabel jest zbudowany tak, aby były odporny na  ekstremalne warunki użytkowania. Te cechy pozwalają na zaoferowanie końcowemu użytkownikowi dożywotniej gwarancji* na wszystkie kable Xtorm Xtreme.

  • Obsługa ładowania do 100W! Kabel posiada przepustowość mocy do 100W, dzięki czemu może być wykorzystywany do ładowania  większości nowych laptopów, MacBooków, czy większych powerbanków i stacji zasilania.

* Producent oferuje dożywotnią gwarancję na działanie tego produktu. Niniejsza gwarancja wygasa w przypadku niewłaściwego użytkowania.
* DuPont ™ i Kevlar® są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi E.I. du Pont de Nemours and Company.

 

Xtorm Xtreme USB-C PD

Dane Techniczne:

Waga:        
43 g 
Długość:  
150 cm
Max moc:
20V/5A (100W)
Prędkość przesyłania danych:
10 Gb/s
Dodatkowa  zawartość:
Instrukcja obsługi

Xtorm Xtreme USB-C PD

Poznaj markę Xtorm

Marka Xtorm jest częścią holenderskiej firmy Telco Accessories B.V. Powstała w 2008 roku z zapotrzebowania na dodatkową energię szybko rozwijającego się segmentu urządzeń mobilnych. Xtorm projektuje, produkuje i wprowadza na rynek innowacyjne, uniwersalne rozwiązania ładowania mobilnego, również solarnego. Obecnie produkty marki dostępne są w ponad 70 krajach.