ECOFLOW dodatkowa bateria do stacji zasilania RIVER

Dodatkowa bateria zwiększa pojemność stacji RIVER z 288 Wh do 576 Wh. Takie podwojenie ogniw czyni ją nieocenionym magazynem energii, który wykorzystasz podczas najbardziej wymagających sytuacji. Awaria prądu w domu lub długie imprezy plenerowe bez gniazdek w okolicy nie będą już problemem.

dodatkowa bateria do RIVER

Szybkie podpięcie w 3 krokach

dodatkowa bateria do RIVER

Upewnij się, czy stacja RIVEr jest wyłączona.
Wyjmij śrubokręt z zestawu i zlokalizuj cztery
śruby na dolnej pokrywie. 

dodatkowa bateria do RIVER

 Usuń 4 śruby i dolną pokrywę.
Dodatkowa
bateria  powinna być umieszczona tak, jak pokazano na rysunku. Połącz ze  sobą  gniazda baterii. Zamknij dolną pokrywę i  przykręć śruby.

dodatkowa bateria do RIVER

 Włącz stację. Jeśli na wyświetlaczu pojawi się kontrolka dodatkowego akumulatora, oznacza to, że moduł został dodany prawidłowo. 

dodatkowa bateria do RIVER

Przykładowe wykorzystanie stacji RIVER z dodatkową  baterią

TV
110W

Laptop

Lodówka
150W

Ekspres do kawy
1000W

Specyfikacja

Waga : 2,5kg
Wymiary : 28,5 x 18 x 5,9 cm
Pojemność akumulatora : 288 Wh
Typ akumulatora : Li-Ion
Temperatura pracy : Od -20 do 60°C +/-3 °
Temperatura ładowania : Od 0 do 45° +/-3 °
Certyfikaty : CE, FCC, RoHS, UL Standard, RCM
Żywotność akumulatora : ≥ 500 cykli ładowania do poziomu 80%

O marce ECOFLOW

EcoFlow łączy wiodące w branży badania i wiedzę, aby tworzyć innowacyjne produkty, które są w czołówce pod względem wzornictwa, inteligentnych rozwiązań i efektywności działania. Linia produktów EcoFlow obejmuje najnowocześniejszą technologię, która zapewnia użytkownikom czystą, cichą i odnawialną energię w każdym miejscu. Z rewolucjonizowanie przemysłu energii mobilnej ma związek z zastosowaniem fotowoltaiki w panelach solarnych EcoFlow, które są spójnym elementem ładowania wszystkich modeli stacji zasilania. Darmowa energia jest dostępna niemal wszędzie. Misją marki EcoFlow jest wspieranie całej społeczności poprzez przenośną, czystą i niezawodną moc, która zastąpi tradycyjne generatory i zmieni sposób w jaki uzyskuje się dostęp do energii. Tylko takie działania poprawią standard życia ludzi zamieszkałych w miejscach, gdzie dostęp do energii jest problematyczny.