XTORM Adapter sieciowy (20W) wymienne wtyczki, czarny

Seria Volt przedstawia najnowszą linię ładowarek sieciowych marki Xtorm. Model XA020U to adapter o mocy ładowania (20W). Charakterystyczne cechy tej serii to małe rozmiary oraz wymienne wtyczki AC. 

Właściwości

  • Ładowarka XA020U została opracowana z wykorzystaniem nowego zaawansowanego chipsetu wykonanego z azotku galu (GaN). Pozwala to na wydajniejsze przetwarzanie większego napięcia i zapobiega nagrzewaniu się jej się podczas ładowania
  • Dzięki technologii GaNFast ™ nowe ładowarki podróżne serii Volt są szybsze, bezpieczniejsze i do 50% mniejsze, co wpływa również na ich wagę.
  • Adapter zostały stworzony specjalnie dla podróżników. Jedną z przydatnych funkcji jest wykorzystanie uniwersalnych wtyczek AC (UE, Wielka Brytania, USA) dołączonych do zestawu.
  • Produkt możemy wykorzystać do ładowania najnowszych smartfonów z wejściem ładowania USB-C 20W (np. iPhone12),  wyposażonych w  technologię szybkiego ładowania Power Delivery. 
XTORM Adapter sieciowy

Dane Techniczne:

Wyjście :      
1x USB-C Power Delivery 20W
1x USB-A Quick Charge 3.0 (18W)
AC 100V-240V; 50/60Hz' 0,5A
Waga :
53 g  
Wymiary:    
8 x 4 x 2,8 cm
Dodatkowa zawartość:
Instrukcja obsługi, wymienne wtyczki UE, UK
                   

XTORM Adapter sieciowy

Xtorm dba o bezpieczeństwo użytkownika!

Xtorm we wszystkich swoich urządzeniach zadbał o bezpieczeństwo użytkowników. Każdy produkt Xtorm jest zabezpieczeny przed przeładowaniem i przegrzaniem.   Powerbanki posiadają układ automatycznego zarządzania energią, który dostosowuje prędkość ładowania do podłączonych urządzeń. Xtorm montuje specjalny chip APM, który zabezpiecza przed przeładowaniem i przegrzaniem baterii powerbanku, jak i ładowanego urządzenia

XTORM Adapter sieciowy

Poznaj markę Xtorm

Marka Xtorm jest częścią holenderskiej firmy Telco Accessories B.V. Powstała w 2008 roku z zapotrzebowania na dodatkową energię szybko rozwijającego się segmentu urządzeń mobilnych. Xtorm projektuje, produkuje i wprowadza na rynek innowacyjne, uniwersalne rozwiązania ładowania mobilnego, również solarnego. Obecnie produkty marki dostępne są w ponad 70 krajach.