Stacja zasilania ZENDURE SuperBase Pro 2000

   Niezależnie od tego, czy jesteś na kempingu, w podróży, pracujesz w ogrodzie, czy przygotowujesz się do przerwy w dostawie prądu, Zendure SuperBase Pro 2000, to przenośne, niezawodne źródło zasilania we wszystkich sytuacjach życiowych. Wystarczy podłączyć SuperBase do urządzeń i korzystać z gniazdek sieciowych w dowolnym miejscu i czasie.

 

ZENDURESUPERBASECECHY

Duża pojemność ogniw! 

   SuperBase Pro 2000 o pojemności 2096 Wh i mocy znamionowej 2000W świetnie nadaje się do zasilania awaryjnego podczas przerwy w dostawie prądu w domu lub jako zasilacz na biwak i mieszkanie w kampervanie! Stacja SuperBase Pro posiada aż 12 portów wyjściowych. Dzięki jej możliwościom bez problemu zasilisz 12 urządzeń jednocześnie - od telefonów komórkowych po lodówki.

OGNIWA

Aż 7 metod ładowania SuperBase Pro 2000

 

SuperBase Pro można naładować do 75% w zaledwie 60 minut, korzystając z ładowania konwencjonalnego, czyli gniazda sieciowego. Jest to możliwe dzięki opatentowanej technologii GridFlow, która wykorzystuje zintegrowane ładowanie prądem przemiennym (IACDC) za pomocą procesora Texas Instruments. Nie musisz więc nosić ze sobą super ciężkiego kabla z przejściówką, a moc ładowania nie jest w żaden sposób ograniczona. naładowanie zajmuje tylko dwie godziny i wykorzystuje  moc 1800W. Stacja obsługuje panele słoneczne.

Przenośna stacja zasilania SuperBase Pro 2000 jest w stanie obsłużyć dowolny panel słoneczny o mocy do 1800W. Opatentowana technologia ładowania paneli PVMax umożliwia ładowanie z energii słonecznej  SuperBase Pro 2000 z taką samą superszybką wydajnością, jaką można uzyskać przy zwykłym ładowaniu. Odpowiada to jednej godzinie w przypadku naładowania do 75% i dwóch godzin w przypadku pełnego naładowania.

*W przypadku ładowania stacji za pomocą wejścia prądu przemiennego do ładowania energią słoneczną urządzenie nie może być ładowane w tym samym czasie.

Panele słoneczne przez wejście DC XT60 - do 600 W, 3 godziny pełnego ładowaniaMożesz także ładować SuperBase Pro 2000 energią słoneczną DC do 600W. Korzystamy z najnowszej technologii MPPT zasilanej przez procesor Texas Instruments, więc SuperBase Pro można ładować z 12-60 V przez port XT60 do 600W.

Podłączenie większej liczby paneli do SuperBase Pro 2000 to bułka z masłem. Wystarczy połączyć ze sobą panele szeregowo, a następnie podłączyć je do jednego z wejść stacji za pomocą adaptera MC4 dołączonego do zestawu.

Uniwersalne ładowanie z sieci i paneli (AC+DC) - do 2400 W. Możliwe pełne naładowanie ogniw w 1,5 godziny jeśli podłączysz stację SuperBase Pro 2000 do gniazdka (wejście AC) i jednocześnie do paneli słonecznych (XT60). W ten sposób możesz osiągnąć nawet do 2400 W mocy ładowania. Taką wydajność można również osiągnąć za pomocą samych paneli słonecznych, po podłączeniu paneli zarówno do wejścia AC, jak i do wejścia XT60.

ZENDURESUPERBASEPROLADOWANIE

Podłącz wymagające urządzenia o mocy do 3000 W dzięki technologii AmpUp 

 

   Standardowo do Zendure SuperBase Pro 2000 można podłączyć urządzenia o mocy/poborze mocy do 2000 W. Jednak dzięki funkcji AmpUp wyjście 230 V można wzmocnić do 3000W. Pozwala to na podłączenie większej liczby wymagających i większych sprzętów do stacji bez obaw, takich jak kuchenka mikrofalowa, pralka, ekspres do kawy, czajnik czy inne artykuły gospodarstwa domowego. AmpUp to opatentowana technologia dynamicznego napięcia wyjściowego. Gdy energochłonne urządzenia wymagają wysokiego prądu rozruchowego (chłodnice do piwa, pompy, sprężarki...) AmpUp może zmniejszyć napięcie wyjściowe, aby zrekompensować wyższe zużycie do 3000 W. Nawet przy wzmocnieniu 3000 W zachowana jest czysta fala sinusoidalna, więc nie uszkodzić wrażliwego sprzętu.

DIY

Bateria Li-NMC, która wytrzymuje 3000 cykli ładowania 

  Zendure SuperBase Pro 2000 wykorzystuje akumulatory Li-NMC o pojemności 2096 Wh, które zapewniają długą żywotność i wysokie bezpieczeństwo. Dzięki temu praktycznie wykluczona jest jakakolwiek awaria baterii a SuperBase Pro 2000 posłuży Ci przez wiele lat nawet przy intensywnym użytkowaniu.

ecfolow delta 2

Awaryjny UPS!  

  Nagła przerwa w zasilaniu może uszkodzić wrażliwy sprzęt, odebrać niezapisaną pracę na komputerze lub wyłączyć filtrację akwarium podczas Twojej nieobecności. W takich przypadkach Super Base Pro ma wbudowaną funkcję zasilania awaryjnego (UPS). Wystarczy podłączyć stację do gniazdka elektrycznego, podłączyć do niej ważne urządzenia i gotowe. W przypadku przerwy w dostawie prądu urządzenia automatycznie przełączą się na zasilanie bateryjne w ciągu 13 milisekund. Funkcja UPS jest możliwa dla urządzeń o mocy do 2000 W.

UPSZENDURE

Inteligentna Aplikacja!

   Ochrona przed kradzieżą i automatyczne regularne aktualizacje systemu to tylko wierzchołek góry lodowej. Aplikacja towarzysząca stacji  (na Androida i iOS) pozwala na zdalne sterowanie wyjściami, usługami lokalizacyjnymi, oceną danych i wieloma zaawansowanymi funkcjami, takimi jak tryb cichej pracy, tryb oszczędzania energii czy funkcja zwiększonej wydajności. Stację można podłączyć i sterować nią:

 

- przez WiFi - stację można podłączyć do dowolnego WiFi (sieć domowa, mobilny hotspot...), można wtedy sterować nią za pomocą aplikacji mobilnej z dowolnego miejsca

- przez SBP, który  obsługuje aktualizacje Over The Air (OTA) — aby zapewnić najlepsze wrażenia użytkownika i najlepszą wydajność produktu

APLIKAZJAZENDURE

Zaprojektowana z myślą o mobilności i maksymalnym komforcie

   Dzięki wytrzymałym kołom, teleskopowej aluminiowej rączce i nisko położonemu środkowi ciężkości SuperBase Pro zaprojektowano w myśl zasady „zawsze i wszędzie”. Kiedy zaczniesz poruszać się z nią w terenie, przekonasz się, że jest wystarczająco wytrzymała, aby w razie potrzeby położyć na nią torbę, skrzynię lub inny ekwipunek. Zendure ma reputację trwałych produktów, a SuperBase Pro nie jest wyjątkiem. Zewnętrzna powłoka jest odporna na wstrząsy, a wnętrze jest wzmocnione przed uderzeniami, dzięki czemu SuperBase Pro jest solidnym i niezawodnym towarzyszem na świeżym powietrzu.

 

ZENDURE

Zawartość opakowania

ZAWARTOSC

Specyfikacja

Waga: 21,2 kg
Wymiary: 44,6 x 27,6 x 35,2 cm
Pojemność akumulatora: 2096 Wh
Typ akumulatora: Li-NMC
Temperatura pracy: Od -20 do 60°C
Temperatura przechowywania: Od 0 do 45°C
Certyfikaty: ETL, UN38.8 RoHS, FCC, CA65, CEC, DOE, SDOC, UL
Wi-Fi: Tak
4G: Tak
Żywotność akumulatora: ≥ 1500 cykli ładowania do poziomu 80%

                                                  ≥ 3000 cykli ładowania do poziomu 60%
Porty wejściowe:  
1x AC 1800W, 220-240V
1x Wejście gniazda samochodowego: 12/24V 120W
1x Port ładowania solarnego: AC 1800W 60-160V
1x Port ładowania solarnego: XT60 12-60V max 600W
Porty wyjściowe:        
4 X AC (230V) 2000W
2x USB-C: 5-20V, 100W max
2x USB-C: 5-12V, 20W max
3x DC5521: 136W total
1x gniazdo samochodowe: 12.6V/10A, 126W max

 

 

ZENDURE

O marce ZENDURE

  Zendure jest jednym z najszybciej rozwijających się start-upów EnergyTech zlokalizowanych w centrach technologicznych Doliny Krzemowej w USA oraz Greater Bay Area Silicon Valley, Chin i Japonii. Zendure specjalizuje się w opracowywaniu rozwiązań do magazynowania czystej energii z czołowymi specjalistami i partnerami w branży, którzy inspirują zwycięskie badania i rozwój, inżynierię procesową i przedsiębiorcze myślenie, aby robić to, co słuszne i robić to dobrze. Misją marki jest demokratyzacja najnowszych technologii EnergyTech, aby dostarczać czystą i niedrogą energię elektryczną za pośrednictwem urządzeń i usług odpowiednich do życia w sieci i poza nią. Od 2013 roku wielokrotnie nagradzane portfolio wytrzymałych konstrukcji, wszechstronnych i najnowocześniejszych akumulatorów mobilnych, przenośnych elektrowni, domowych rozwiązań do magazynowania energii IoT z „szybkim ładowaniem” pomogło poprawić komfort życia w domu, pracy i rozrywce na całym świecie.