ECOFLOW dodatkowa bateria do stacji DELTA Pro

Zwiększ wydajność stacji zasilania DELTA Pro do 7,2 kWh lub 10,8 kWh. Dopasuj pojemność do swoich potrzeb.

Ecoflow dodatkowa bateria do Delta Pro

Inteligentne rozwiązania w dodatkowym zapasie energii.

Inteligentna dodatkowa bateria DELTA Pro korzysta ze wszystkich metod ładowania dostępnych w DELTA Pro, w tym trybie ładowania  6500W MultiCharge. Oznacza to, że możesz ładować moduły w dowolnym miejscu i czasie, o ile dodatkowa bateria jest podłączona do DELTA Pro. Po podłączeniu ładują się i rozładowują jednocześnie, utrzymując procentowy poziom naładowania baterii w obu jednostkach.

Ecoflow dodatkowa bateria do Delta Pro

Wydajne ogniwa!

Inteligentna bateria do Delty Pro wyposażona jest w ogniwa LFP ( litowo-żelazowo-fosforanowe) z 6500 cyklami ładowania, co oznacza, że ​ możesz używać  jej przez wiele lat. System zarządzania baterią EcoFlow zapewnia analizę i regulację napięcia, prądu i temperatury w czasie rzeczywistym.  Ten unikalny mechanizm ochrony sprawia, że ​jest to niezawodne narzędzie.

Specyfikacja

Waga : 38 kg
Wymiary : 63,5x 28,5 x 41,6 cm
Pojemność akumulatora : 3600Wh/3,6 kWh 
Typ akumulatora : LFP
Certyfikaty : UL CE FCC ROHS Telec
Żywotność akumulatora :  
6500 cykli ładowania do poziomu 50%
3500 cykli ładowania do poziomu 80%

Ecoflow dodatkowa bateria do Delta Pro

O marce ECOFLOW

EcoFlow łączy wiodące w branży badania i wiedzę, aby tworzyć innowacyjne produkty, które są w czołówce pod względem wzornictwa, inteligentnych rozwiązań i efektywności działania. Linia produktów EcoFlow obejmuje najnowocześniejszą technologię, która zapewnia użytkownikom czystą, cichą i odnawialną energię w każdym miejscu. Z rewolucjonizowanie przemysłu energii mobilnej ma związek z zastosowaniem fotowoltaiki w panelach solarnych EcoFlow, które są spójnym elementem ładowania wszystkich modeli stacji zasilania. Darmowa energia jest dostępna niemal wszędzie. Misją marki EcoFlow jest wspieranie całej społeczności poprzez przenośną, czystą i niezawodną moc, która zastąpi tradycyjne generatory i zmieni sposób w jaki uzyskuje się dostęp do energii. Tylko takie działania poprawią standard życia ludzi zamieszkałych w miejscach, gdzie dostęp do energii jest problematyczny.