ECOFLOW Stacja Zasilania DELTA 2

Przygotuj się na nieprzewidziane zdarzenia ze stacją zasilania DELTA 2. Stacja posiada wysoką moc wyjściową, dzięki czemu pozwoli na zasilenie większości Twoich urządzeń. Technologia X-Stream pozwala na szybkie ładowanie stacji, a aplikacja pozwoli Ci na łatwą obsługę urządzenia. Delta 2 posiada pojemność 1024Wh, którą możesz rozszerzyć przy pomocy dodatkowych baterii. Mimo sporej pojemności stacja ładująca jest wyjątkowo lekka i łatwa w transporcie. 

Ecoflow Delta 2

Jeszcze większa pojemność ​

Nie martw się więcej o brak źródeł zasilania, dzięki DELTA 2 zaspokoisz swoje podstawowe potrzeby. Pojemność stacji to aż 1024Wh. Chcesz więcej? Rozszerz pojemność stacji do 2048Wh dzięki dodatkowemu akumulatorowi. Jeszcze więcej? Nie ma problemu rozszerz pojemność stacji nawet do 3040Wh za pomocą baterii stworzonej dla stacji DELTA MAX. To idealne rozwiązanie na wypadek awarii prądu!

Delta 2

Zasil wszystkie swoje urządzenia

Delta 2 posiada moc wyjściową aż 1800W, dzięki czemu zasilisz około 90% wszystkich używanych sprzętów w domu. Przerwy w dostawie prądu  już Cię nie zaskoczą. Model EcoFlow DELTA 2 zasili lodówkę, mikrofalówkę, a nawet ekspres do kawy. Stacja wyposażona jest w wiele różnych portów wyjściowych, takich jak: AC, USB-A oraz USB-C, dzięki czemu możesz podłączyć wiele urządzeń w tym samym czasie. Dzięki technologii X-Boost stacja bez problemu zasili sprzęt o mocy do 2400W.

ECOFLOW DELTA 2

X - Stream, czyli ładuj jeszcze szybciej!

Nie masz czasu czekać, aż Twoja Delta 2 będzie znów w pełni naładowana i gotowa do pracy? Dzięki wbudowanej technologii X-Stream stacja ładuje się nawet 7 razy szybciej niż inne stacje zasilania. Tylko 50 minut trwa naładowanie stacji do 80%, a pełne naładowanie zajmie około 80 minut. Stacja zasilania posiada ulepszony akumulator, którego cechuje 6-krotnie dłuższa żywotność, oznacza to, że możesz korzystać z niego przez ok. 10 lat (3000 cykli ładowania). Po tym czasie jego pojemność spadnie do 80%. Jest wydajny i bezpieczny dzięki wbudowanemu zaawansowanemu systemowi BMS.

ecfolow delta 2

Ładuj stację za pomocą zielonej energii

Podłącz do stacji zasilania przenośne panele słoneczne (1x 400 W lub 2x 220 W) i korzystaj z darmowej, słonecznej energii!
Przy użyciu paneli fotowoltaicznych naładujesz stację w około 3-6 godzin. Delta 2 posiada inteligentny algorytm MPPT (Maximum Power Point Tracking), dzięki któremu wykrywa napięcie i natężenie w czasie rzeczywistym, aby osiągać punkt mocy maksymalnej z efektywnością nawet 98%. Zyskujesz jeszcze większą wydajność ładowania.

ecfolow delta 2

Wytrzymała i wodoodporna ​

Stacja zasilania DELTA 2 jest bardzo wytrzymała i odporna na uszkodzenia. Używaj jej gdzie tylko zechcesz, bez obaw przed  uszkodzeniem. Mimo swojej duże mocy, stacja jest wyjątkowo lekka, waży zaledwie 12 kg, dzięki czemu jest łatwa w transporcie. Dodatkowo możesz wyposażyć swoją DELTĘ 2 w wodoodporną torbę, która pozwoli na korzystanie ze stacji nawet podczas deszczu. Torba dostępna jest w oddzielnej sprzedaży. Dzięki DELTA 2 masz stały dostęp do energii niezależnie od warunków atmosferycznych.

 

ecfolow delta 2

Wygodna aplikacja EcoFlow

Zainstaluj aplikację EcoFlow na swojego smartfona i ciesz się wygodniejszą obsługą swojej stacji zasilania. Aplikacja dostępna jest do pobrania za darmo w App Store oraz Google Play. Kontroluj swoją Deltę 2 przez Bluetooth lub Wi-Fi. Sprawdź dane zasilania i dostosuj parametry do swoich potrzeb. Dzięki aplikacji wszystko masz w zasięgu ręki!

ecfolow delta 2

Funkcja zasilania awaryjnego EPS 

Wykorzystaj swoją DELTĘ 2 jako awaryjne zasilani w razie awarii prądu. Stacja ta może automatycznie zasilić podłączone do niej urządzenia. Jest idealnym rozwiązaniem jeśli chodzi o zachowanie ciągłości pracy Twoich urządzeń. Uwaga: DELTA 2 może pełnić funkcję EPS, ale nie UPS (opóźnienie 0 ms) - nie należy podłączać do niej urządzeń, które wymagają takiego rodzaju awaryjnego zasilania.

ecfolow delta 2

Co znajduje się w opakowaniu?​

1. Stacja ładowania DELTA 2
2. Przewód do ładowania AC
3. Przewód do ładowania samochodowego
4. Przewód DC5521 do DC5525
5. Instrukcja obsługi oraz karta gwarancyjna

 

Specyfikacja

Waga: 9,5 kg
Wymiary: 40 x 21,1 x 28,1 cm
Pojemność akumulatora: 1024 Wh
Typ akumulatora: LiFePo4
Temperatura pracy: Od -20 do 45°C
Temperatura przechowywania:  Od 0 do 45°C
Certyfikaty: UL CE FCC ROHS Telec
Wi-Fi: Tak
Żywotność akumulatora:  ≥ 300 cykli ładowania do poziomu 80%
Porty wejściowe :    
1x AC X-Stream Fast Charge 1200W maks
Napięcie wejściowe ładowania AC: 220-240V~ 10A, 50Hz/60Hz
1x Wejście gniazda samochodowego: 12.6V 10A, maks. 126W
1x Port ładowania solarnego: 11-60V 15A maks., 500W maks. 
Porty wyjściowe:        
4 x AC Czysta fala sinusoidalna, 1800W łącznie (wzrost do 2700W), 230V~ (50Hz/60Hz), max. moc urządzeń obsługiwana przez X-Boost 2400W
2x USB-A 5V 2.4A, 12W 
2x QC USB-A : 18W, 5/9/2,4A, 12V/1,5A
2x USB-C : 5/9/12/15/20V 5A, 100W max na port, łącznie 200W
1x gniazdo samochodowe: 12.6V/10A, 126W max
2x DC5521:  12.6V/3A maks. 38W na port

 

 

ecoflow panel fotowoltaiczny 220w

O marce ECOFLOW

EcoFlow łączy wiodące w branży badania i wiedzę, aby tworzyć innowacyjne produkty, które są w czołówce pod względem wzornictwa, inteligentnych rozwiązań i efektywności działania. Linia produktów EcoFlow obejmuje najnowocześniejszą technologię, która zapewnia użytkownikom czystą, cichą i odnawialną energię w każdym miejscu. Z rewolucjonizowanie przemysłu energii mobilnej ma związek z zastosowaniem fotowoltaiki w panelach solarnych EcoFlow, które są spójnym elementem ładowania wszystkich modeli stacji zasilania. Darmowa energia jest dostępna niemal wszędzie. Misją marki EcoFlow jest wspieranie całej społeczności poprzez przenośną, czystą i niezawodną moc, która zastąpi tradycyjne generatory i zmieni sposób w jaki uzyskuje się dostęp do energii. Tylko takie działania poprawią standard życia ludzi zamieszkałych w miejscach, gdzie dostęp do energii jest problematyczny.