VANGUARD ALTA PRO 263AB 100 Statyw

Zbierający liczne branżowe wyróżnienia statyw Vanguard ALTA PRO 263AB 100 to zestaw łączący kompaktową głowicę kulową (SBH-100) z wykonanymi ze stopu aluminium, 26-milimetrowymi nogami (ALTA PRO 263AT). Jego 3-sekcyjne nogi można rozstawić z blokadą pod kątem 25, 50 i 80 stopni, co pozwala na fotografowanie z ekstremalnie niskiej wysokości. Wygodne zaciski umożliwiają szybkie rozstawienie statywu, a w ekstremalnych warunkach z gumowanych stópek możemy wykręcić stabilizujące podparcie kolce. Model ALTA PRO 263AB 100 charakteryzuje system M.A.C.C., który umożliwia obrócenie heksagonalnej kolumny centralnej statywu od zera do 180° w różnych pozycjach w pionie i poziomie, co dodatkowo poszerza możliwości pozycjonowania głowicy z aparatem.  Statyw oferuje ponadprzeciętną maksymalną wysokość roboczego operowania wynoszącą aż 173 cm. Mimo lekkiej konstrukcji, pozwala na maksymalne obciążenie aż do 7 kg.

VANGUARD ALTA PRO 263AB 100
VANGUARD ALTA PRO 263AB 100
VANGUARD ALTA PRO 263AB 100

Właściwości

  • 26 mm 3-częściowe nogi ze stopu aluminium dostosowują się do kątów 25, 50 i 80 stopni, aby umożliwić fotografowanie pod ekstremalnie niskim kątem
  • Gładka, przypominająca płyn, głowica kulowa obraca się o 360 stopni i zawiera płytkę szybkiego uwalniania oraz poziomice 
  • Kolumna centralna w kształcie sześciokąta porusza się od 0 do 180 stopni
  • System Instant Swivel Stop-n-Lock (ISSL) bezpiecznie przestawia kolumnę centralną jednym prostym ruchem
  • Wysokiej jakości osłona z odlewanego ciśnieniowo magnezu i pierścień przeciwwstrząsowy
  • Szybkie blokady nóg i gumowe nóżki z wysuwanymi kolcami
  • Znakomita stabilność i ładowność
VANGUARD ALTA PRO 263AB 100

Opis

ALTA PRO 263AB 100
Statyw Alta Pro 263AB 100 i głowica kulowa SBH-100 zapewniają stabilność, trwałość i niezawodność, jakich oczekujesz od swojego sprzętu. Nogi ze stopu aluminium mają ustawienia 25°, 50° i 80° z przyciskami łatwego zwalniania do szybkiej konfiguracji. Ten lekki statyw 2,44 kg składa się do 71,5 cm i można go wysunąć do 1,73 m. Może wytrzymać do 7 kg.
System Multi-Angle Central Column (MACC) umożliwia przesuwanie centralnej kolumny od zera do 180° w różnych pozycjach w pionie i poziomie, dzięki czemu makrofotografie i specjalne ujęcia szerokokątne to pestka, a funkcja Instant Swivel Stop-n System -Lock (ISSL) bezpiecznie zmienia położenie kolumny środkowej jednym prostym ruchem.
Odlewany magnezowy daszek, szybko odwracane blokady nóg, antypoślizgowe gumowe nóżki z kolcami i zdejmowany haczyk do zawieszania akcesoriów do aparatu sprawiają, że ten statyw jest doskonałym dodatkiem do torby.

GŁOWICA KULOWA SBH-100
Gładka, przypominająca płyn głowica kulowa SBH-100 jest wykonana z lekkiego stopu magnezu i jest wyposażona w precyzyjnie wyciętą głowicę kulową, dwie poziomice pęcherzykowe oraz funkcję precyzyjnego dostrajania.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE
Lekki 2,44 kg aluminiowy statyw
Obsługuje do 7 kg
Kolumna centralna przesuwa się od 0 do 180 stopni
Nogi dostosowują się do kątów 25, 50 i 80 stopni
Gładka, przypominająca płyn głowica kulowa jest wykonana z lekkiego stopu magnezu i jest wyposażona w precyzyjnie wyciętą głowicę kulową, dwie poziomice i funkcję precyzyjnego dostrajania, a także szybki but
Umożliwia fotografowanie pod ekstremalnie niskim kątem

Dane Techniczne

Długość po złożeniu [cm]: 71,5
Wysokość maksymalna [cm]: 173
Waga [kg]: 2,44
Maksymalne obciążenie [kg]: 7
Materiał wykonania: aluminium
Liczba sekcji: 3
Typ blokady nóg: na zatrzask
Głowica w zestawie:  SBH-100
Szybka złączka: Tak
Poziomnica: Tak
Informacje dodatkowe:  sześciokątna kolumna centralna z możliwością ustawienia równolegle do podłoża

 

VANGUARD ALTA PRO 263AB 100

Poznaj markę VANGUARD

Firma Vanguard World powstała w 1986 roku jako mała manufaktura produkująca kilka modeli statywów. Przez ponad trzydzieści lat rozwinęła się w światowego lidera produkcji wysokiej jakości statywów fotograficznych, optyki sportowej i akcesoriów. W ofercie firmy znajdują się monopody, statywy, głowice, torby oraz skrzynie na sprzęt fotograficzny.

Dodatkowo w szerokim katalogu produktów znajdziemy lornetki i monokulary oraz akcesoria dedykowane myślistwu. Cała produkcja – od pomysłu do gotowego produktu - odbywa się we własnej fabryce i biurach projektowych. Każdy element produkcji jest nadzorowany przez Vanguard, zapewniając wysoką jakość produktu i pomijając pośredników.

Z pasji do fotografii

Vanguard w swoich produktach docenia pasję fotografa do odkrywania świata i natury. Tworzy sprzęt i akcesoria pozwalające na realizację najbardziej wymagających projektów  fotograficznych. Kreatywność nie powinna być ograniczona przez sprzęt czy skomplikowaną obsługę, by praca fotografa była możliwie uproszczona i jak najdłużej mógł się cieszyć z przyjemności fotografowania. Dlatego Vanguard produkuje statywy i akcesoria o intuicyjnym designie, tworzy wręcz pragmatyczny sprzęt o innowacyjnych rozwiązaniach.

Vanguard

Uznanie w branży

Znakomita jakość w połączeniu z ergonomią użytkowania oraz nowoczesnym wzornictwem , a także rozsądna cena sprawiają, że produkty marki Vanguard cieszą się wyjątkowym uznaniem. Liczne nagrody i wyróżnienia specjalistycznych organizacji i magazynów branżowych świadczą o wysokiej pozycji marki Vanguard w branży.