ECOFLOW dodatkowa bateria do stacji zasilania DELTA 2

Osiągnij zaskakująco dużą pojemność 2048Wh dzięki dodatkowej baterii dedykowanej do stacji zasilania DELTA 2.
Awaria zasilania nigdy już Cię nie zaskoczy!

Delta 2 dodatkowa bateria

Możliwość zwiększenia pojemności od 1 do 3 kWh

Dodaj dodatkową baterię DELTA 2, aby osiągnąć 2048 Wh lub dodaj dodatkową baterię DELTA Max, aby osiągnąć 3040 Wh. Idealne w przypadku awarii zasilania w Twoim domu lub do codziennego użytku. 

DELTA 2 DODATKOWA BATERIA

Ładuj za pomocą panelu słonecznego i nie tylko

Naładuj swoją dodatkową baterię do stacji zasilania DELTA 2 poprzez panele solarne, port AC czy Inteligentny Generator EcoFlow. Dostosuj sposób ładowania do miejsca, w którym się znajdujesz.

DELTA 2 DODATKOWA BATERIA

Poznaj bliżej stację ładowania DELTA 2

Co znajduje się w opakowaniu?​

  • Dodatkowa bateria do stacji zasilania DELTA 2
  • Przewód dodatkowego akumulatora
  • Instrukcja obsługi oraz karta gwarancyjna

Specyfikacja 

Waga: 9,5 kg
Wymiary: 40 x 21,1 x 28,1cm
Pojemność akumulatora: 1024 Wh
Typ akumulatora: LiFePo4
Żywotność akumulatora: ≥ 3000 cykli ładowania do poziomu 80%

 

DELTA 2 DODATKOWA BATERIA

O marce ECOFLOW

EcoFlow łączy wiodące w branży badania i wiedzę, aby tworzyć innowacyjne produkty, które są w czołówce pod względem wzornictwa, inteligentnych rozwiązań i efektywności działania. Linia produktów EcoFlow obejmuje najnowocześniejszą technologię, która zapewnia użytkownikom czystą, cichą i odnawialną energię w każdym miejscu. Z rewolucjonizowanie przemysłu energii mobilnej ma związek z zastosowaniem fotowoltaiki w panelach solarnych EcoFlow, które są spójnym elementem ładowania wszystkich modeli stacji zasilania. Darmowa energia jest dostępna niemal wszędzie. Misją marki EcoFlow jest wspieranie całej społeczności poprzez przenośną, czystą i niezawodną moc, która zastąpi tradycyjne generatory i zmieni sposób w jaki uzyskuje się dostęp do energii. Tylko takie działania poprawią standard życia ludzi zamieszkałych w miejscach, gdzie dostęp do energii jest problematyczny.