XTORM Podwójny pad indukcyjny 15W
z modułem magnetycznym

Model XXW402  to idealny sposób na łatwe ładowanie smartfona z prędkością do 15W! Złącze magnetyczne oznacza, że ​​możesz łatwo stworzyć podwójną ładowarkę lub użyć ich jako dwóch pojedynczych ładowarek. Ładowarka posiada unikalną konstrukcję Xtorm, która będzie świetnie wyglądać na każdym biurku lub stoliku nocnym.

XTORM Podwójny pad indukcyjny

Właściwości

  • Proste zasady użytkowania. Kable do ładowania często wyglądają niechlujnie lub znikają za meblami dokładnie wtedy, gdy ich potrzebujesz. Bezprzewodowa ładowarka sprawia, że ​​ładowanie staje się łatwe i przyjemne — wystarczy umieścić smartfon na górze, a proces indukcyjnego ładowania rozpocznie się automatycznie.
  • Magnetyczny duet! Dzięki innowacyjnemu wbudowanemu systemowi magnetycznego zatrzasku możesz wybrać, czy chcesz używać ładowarek jako podwójnej ładowarki bezprzewodowej, czy też jako dwóch pojedynczych. Do podwójnej ładowarki potrzebujesz tylko jednego kabla do ładowania! Wolisz używać ładowarek osobno? Bez obaw, w zestawie znajdują się dwa kable, więc możesz zdecydować, jak chcesz z nich korzystać.
  • Szybkie ładowanie 15W. Ładowarka została zaprojektowana do bezpiecznego szybkiego ładowania smartfona z prędkością do 15 W, dzięki czemu idealnie nadaje się nie tylko do użytku w nocy ale także do szybkiego ładowania w ciągu dnia.
  • Stylowy design. Produkt ma kultową geometryczną konstrukcję z matowym, miękkim w dotyku wykończeniem, dzięki czemu świetnie wygląda i wyróżnia się wsród klasycznych padów.
  • Brak irytujących świateł led. Pad indukcyjny posiada charakterystyczny pierścień świetlny LED na dole modułu, który zapala się tylko na chwilę, aby wskazać, kiedy zaczyna się ładowanie. Po kilku sekundach powoli znika i pozostaje wyłączony. Taki zabieg ma na celu zniwelowanie rażącego punktu świetlnego na stoliku nocnym.
  • Kompatybilny z wszystkimi smartfonami. Pady działają z urządzeniami obsługującymi Qi z systemem Android oraz Apple.
XTORM Podwójny pad indukcyjny

Dane Techniczne:

Waga: 2x 50 g 
Wymiary: 2x  8x8x0,85 cm 
Max moc wejściowa: USB-C PD 20W
Max moc wyjściowa 5W/7,5W/10W/15W* (max)
Dodatkowa  zawartość : Instrukcja obsługi, 2x USB-C do USB-C  PD 1,5 m 

*W celu optymalnego ładowania indykcyjnego 1 modułu o mocy 15W, rekomendujemy wyposażenie się w adapter sieciowy USB-C 20W ( brak w zestawie).
*W przypadku połączenia 2 modułów, moc ładowania indukcyjnego dzieli się na dwa, czyli 7.5W na każdy moduł.

XTORM Podwójny pad indukcyjny

Poznaj markę Xtorm

Marka Xtorm jest częścią holenderskiej firmy Telco Accessories B.V. Powstała w 2008 roku z zapotrzebowania na dodatkową energię szybko rozwijającego się segmentu urządzeń mobilnych. Xtorm projektuje, produkuje i wprowadza na rynek innowacyjne, uniwersalne rozwiązania ładowania mobilnego, również solarnego. Obecnie produkty marki dostępne są w ponad 70 krajach.