XTORM Powerbank Titan Pro ​USB-C PD 140W 24000 mAh

Power Bank Titan Pro płynnie łączy kultowy design z wiodącymi w swojej klasie specyfikacjami, ekologicznymi materiałami i innowacyjnymi funkcjami. To idealny Power Bank do szybkiego ładowania laptopów z portem zasilania USB-C do 140W!

 

ŁadowaniePD60W

Właściwości

  • Wysoka moc wyjściowa portu USB-C PD 140W!. Titan Pro posiada 4 potężne wyjścia USB-C PD o łącznej mocy 150 W. To, co go wyróżnia na tle dostępnych marek na rynku, to port USB-C PD o mocy aż 140W! Power Bank jest zoptymalizowany do ładowania Ultrabooków i innych laptopów, które wymagają większej mocy zasilana. Ten fakt czyni go bardzo uniwersalnym produktem. Pozostałe wyjścia USB-C PD doskonale nadają się do ładowania innych urządzeń z portem USB-C.
  • Technologia szybkiego ładowania Power Delivery i jej korzyści. Dzięki wejściu USB-C PD o mocy 100W sam Power Bank można w pełni naładować i być gotowym do użycia w 1,5 godziny. Zastosowana technologia Pass-through pozwala na jednoczesne ładowanie Titana Pro i innych urządzeń.
  • Certyfikowane zabezpieczenia. Wbudowany chip APM zabezpiecza przed przeładowaniem i przegrzaniem baterii Xtorm, jak i ładowanego urządzenia. Chip automatycznie równoważy moc ładowania podłączonego sprzętu.
  • Bateria klasy A. Xtorm używa tylko najlepszych ogniw, które spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa, aby zapewnić szybkie ładowanie urządzeń.
  • Przyjemny w użytkowaniu. Design idzie w parze z doświadczeniem użytkownika, dlatego producent zwrócił szczególną uwagę na gładkie, miękkie w dotyku wykończenie, starannie zintegrowany magnetyczny kabel USB-C a także wyświetlacz LED.
  • Poziom baterii pod pełną kontrolą! Wyświetlacz LED baterii w Titanie Pro doskonale komponuje się z ogólną konstrukcją Power Banka. Jego pikselowy wzór w stylu retro pojawia się tylko wtedy, gdy jest potrzebny, pokazując rzeczywisty procent baterii i stan naładowania. Po wyłączeniu wyświetlacz jest całkowicie niewidoczny, dzięki czemu projekt wyróżnia się minimalistycznym stylem.
  •  Ochrona środowiska. Aby dążyć do bardziej zrównoważonej przyszłości w korpusie Power Banka zastosowano plastik z recyklingu. Opakowanie produktu jest również wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu. Produkt jest trwały, jakościowy, co powoduje niwelowanie procesu wymiany go na nowy, po krótkim okresie. To jedna z głównych idei marki Xtorm.
XTORM XXPS100 Panel Fotowoltaiczny

Dane Techniczne:

Pojemność baterii:              
24 000 mAh/ 88,8Wh
Typ baterii:                              
Litowo-jonowa
Rozmiary:                                
185 x 90 x 25 mm
Wejście:                                    
1x USB-C PD 100W
Wyjście:                                    
1x USB-C Power Delivery 140W

1x USB-C Power Delivery 100W

2x USB-C Power Delivery 30W
Waga:                                          
0,558 kg
Dodatkowa  zawartość:    
1x Zintegrowany w obudowie kabel USB-C do -USB- (60W) , Instrukcja obsługi

ŁadowaniePD60W

Poznaj markę Xtorm

Marka Xtorm jest częścią holenderskiej firmy Telco Accessories B.V. Powstała w 2008 roku z zapotrzebowania na dodatkową energię szybko rozwijającego się segmentu urządzeń mobilnych. Xtorm projektuje, produkuje i wprowadza na rynek innowacyjne, uniwersalne rozwiązania ładowania mobilnego, również solarnego.

Obecnie produkty marki dostępne są w ponad 80 krajach.

 

Opakowanie