XTORM Kabel USB-C - Lightning  MFI (1m) niebieski

Kabel XCX2034 to najnowsza seria kabli ORIGINAL holenderskiej marki XTORM. Jeśli należysz do grupy osób ceniących jakość i wzornictwo, zapewne zapoznasz się z opisem detali produktu poniżej. Kable tej serii zdecydowanie wybiegają poza standardowe normy jakości w tym segmencie produktowym.

Właściwości

  • Bardzo mocne materiały. Jedną z cech, która sprawia, że ​​ta linia kabli jest wyjątkowa, jest aluminiowe złącze ze specjalnie zaprojektowanym wycięciem w kształcie litery U, które pozwala na zginanie i swobodny ruch kabla.
  • Model XCX2034 posiada certyfikat MFI, który sprawia, że jest kompatybilny z produktami marki Apple.
  • 4 wersje kolorystyczne ( czarny, złoty, ciemna zieleń i niebieski)  pozwalają na dobór odpowiedniego kabla do swoich upodobań.
xtorm Kabel USB-C - Lightning  MFI

Dane Techniczne:

Długość:   
1 m
Waga:       
26 g  
Wyjście:     
USB-C™ - Lightning ( MFI)
Max. Moc: 20V/3A (60W),
Prędkość transferu danych 480 Mbps

xtorm Kabel USB-C - Lightning  MFI

Niestandardowy przekrój kabla!

Wszystkie oryginalne serie kabli Xtorm mają nową, aluminiową konstrukcję złącza z wycięciem, które zapobiega  zerwaniu się kabla. W połączeniu ze wzmocnionym rdzeniem nylonowym, osłoną i solidnie plecioną powłoką,  kable są gotowe na każdą nawet ekstremalna  podróż.

xtorm Kabel USB-C - Lightning  MFI

Poznaj markę Xtorm

Marka Xtorm jest częścią holenderskiej firmy Telco Accessories B.V. Powstała w 2008 roku z zapotrzebowania na dodatkową energię szybko rozwijającego się segmentu urządzeń mobilnych. Xtorm projektuje, produkuje i wprowadza na rynek innowacyjne, uniwersalne rozwiązania ładowania mobilnego, również solarnego. Obecnie produkty marki dostępne są w ponad 70 krajach.