XTORM Adapter sieciowy USB-C (65W) wymienne wtyczki

Seria Volt przedstawia najnowszą linię ładowarek sieciowych marki Xtorm. Model XA030 to adapter o dużej mocy ładowania  (65W),  który doskonale sprawdza się podczas zasilania laptopów z portem USB-C oraz innych urządzeń z tym standardem. 

Właściwości

  • Ładowarka XA030 została opracowana z wykorzystaniem nowego zaawansowanego chipsetu wykonanego z azotku galu (GaN). Pozwala to na wydajniejsze przetwarzanie większego napięcia i zapobiega nagrzewaniu się jej się podczas ładowania.
  • Dzięki technologii GaNFast ™ nowe ładowarki podróżne serii Volt są szybsze, bezpieczniejsze i do 50% mniejsze co wpływa również na ich wagę. 
  • Adapter zostały stworzony specjalnie dla podróżników. Jedną z przydatnych funkcji jest wykorzystanie uniwersalnych wtyczek AC (UE, Wielka Brytania, USA) dołączonych do zestawu.
  • Produkt możemy wykorzystać do ładowania nowszych laptopów a nawet powerbanków z wejściem  USB-C do 65W,  wyposażonych w technologię szybkiego ładowania Power Delivery.
XTORM Adapter sieciowy

Dane Techniczne:

Wyjście:       1x USB-C Power Delivery 65 W
                     AC 100V-240V; 50/60Hz' 1,5A
Waga :         105 g  
Wymiary:     8,2 x 4,5x 3 cm
Dodatkowa zawartość : Instrukcja obsługi, wymienne wtyczki UE, UK

XTORM Adapter sieciowy

Xtorm dba o bezpieczeństwo użytkownika!

Xtorm we wszystkich swoich urządzeniach zadbał o bezpieczeństwo użytkowników. Każdy produkt Xtorm jest zabezpieczony przed przeładowaniem i przegrzaniem.   Powerbanki posiadają układ automatycznego zarządzania energią, który dostosowuje prędkość ładowania do podłączonych urządzeń. Xtorm montuje specjalny chip APM, który zabezpiecza przed przeładowaniem i przegrzaniem baterii powerbanku, jak i ładowanego urządzenia

XTORM Adapter sieciowy

Poznaj markę Xtorm

Marka Xtorm jest częścią holenderskiej firmy Telco Accessories B.V. Powstała w 2008 roku z zapotrzebowania na dodatkową energię szybko rozwijającego się segmentu urządzeń mobilnych. Xtorm projektuje, produkuje i wprowadza na rynek innowacyjne, uniwersalne rozwiązania ładowania mobilnego, również solarnego. Obecnie produkty marki dostępne są w ponad 70 krajach.