ECOFLOW Stacja zasilania DELTA Mini

Producent ECOFLOW wchodzi na jeszcze wyższy poziom projektowania nowoczesnych stacji zasilania i tworzenia ekosystemu mobilnej energii. Najnowszy model Mini należy do rodziny DELTA - najmocniejszej serii w portfolio marki.  DELTA Mini prezentuje zaawansowane parametry techniczne oraz zwiększoną pojemność ogniw, które dają końcowemu użytkownikowi szerokie spektrum wykorzystania tego produktu. Dostęp do mobilnej, zapasowej energii nigdy nie był tak prosty!!

Duża pojemność

Przenośna 

 

Zasilanie wielu
urządzeń

300W 
port ładowania solarnego

 Duże możliwości w małej obudowie!

Zabierz ze sobą DELTA Mini i utrzymuj zasilanie swoich urządzeń przez cały czas. Pojemność 882 Wh jest wystarczająca do przerw w dostawie prądu, przygód na świeżym powietrzu i pracy zawodowej. Nie ważne czy weźmiesz ze sobą profesjonalny sprzęt, czy  zadbasz o działanie lodówki w gospodarstwie domowym. Bądź przygotowany na różne scenariusze.

Ecoflow Delta Mini

Technologia X-Stream. Ekspresowe ładowanie stacji!

DELTA Mini ładuje się bezpiecznie i szybko od 0-80% w zaledwie 1 godzinę!  Dzięki opatentowanej przez ECOFLOW technologii X-Stream p ełne naładowanie trwa mniej niż 100 minut.  Za pomocą gniazdka sieciowego otrzymujesz gwarancję szybkiego uzupełnienia baterii i powrotu do swoich zadań i aktywności.

Ecoflow Delta Mini

Kompatybilna z niemal 90% urządzeń domowych

Dzięki technologii X-Boost EcoFlow, DELTA Mini może zasilać urządzenia o dużej mocy do 1400W. To daje szerokie spektrum zasilania niezbędnych urządzeń domowych w sytuacji awarii prądu lub uroczystości plenerowych. 

Ecoflow Delta Mini

Kontroluj, monitoruj i zarządzaj zużyciem energii!

 Kontroluj i monitoruj DELTA Mini za pomocą aplikacji EcoFlow. Ta funkcja pokazuje, ile energii słonecznej dostarczasz i ile watów pobiera ładowane urządzenie. Połącz stację z Internetem oraz telefonem i kontroluj dane z dowolnego miejsca. Wszystko masz na wyciągnięcie ręki!

Ecoflow Delta Mini

Nieograniczona energia ze słońca!

 

Wykorzystaj moc energii słonecznej, podłączając stacje do dwóch paneli fotowoltaicznych o mocy 160 W. W optymalnych warunkach  pozwoli Ci to na uzyskanie spektakularnego czasu naładowania Delta Mini - od 4 do 8 godzin! Jeśli posiadasz już panel o mniejszej mocy np 110W, nie martw się! Czas ładowanie będzie nieco dłuższy. Wykorzystaj moc energii słonecznej, podłączając stacje do dwóch paneli fotowoltaicznych o mocy 160 W. W optymalnych warunkach  pozwoli Ci to na uzyskanie spektakularnego czasu naładowania Delta Mini od 4 do 8 godzin! Jeśli posiadasz już panel o mniejszej mocy np 110W, nie martw się! Czas ładowanie będzie nieco dłuższy.

Ecoflow Delta Mini

Przykładowe wykorzystanie stacji DELTA Mini

TV 110W

Kuchenka elektryczna 
1200W

Lodówka
150 W

Ekspres do kawy
1000W

3 sposoby ładowania stacji DELTA Mini

Ecoflow Delta Mini

Za pomocą
paneli  słonecznych

Ecoflow Delta Mini

Za pomocą
gniazdka sieciowego lub Smart Generatora

Ecoflow Delta Mini

Za pomocą
ładowarki samochodowej

Specyfikacja

Waga: 10,7 kg
Wymiary: 37,8 x 18,4 x 24 cm
Pojemność akumulatora: 882 Wh
Typ akumulatora: NCM
Temperatura pracy:  Od -20 do 45°C
Temperatura przechowywania:  Od 0 do 45°C
Certyfikaty: UL CE FCC ROHS Telec
Wi-Fi: Tak
Żywotność akumulatora:  ≥ 800 cykli ładowania do poziomu 80%
Porty wejściowe :    
1x AC, X-Stream ( 900W max)
Napięcie wejściowe ładowania AC: 220-240V~50Hz/60Hz, 10A
1x Wejście gniazda samochodowego: 12V/24V, 8A max
1x Port ładowania solarnego: 11-75V 10A Max, 300W max
Porty wyjściowe:        
2 x AC : 1400W max ( przepływ 2100W ), 230V~ (50Hz/60Hz)
2x USB-A:  5V 2.4A, 12W 
2x QC USB-A : 5V/2.4A, 9V/2A, 12V/1.5A, 18W Max
2x USB-C : 5/9/12/15/20V 5A, 100W max
1x gniazdo samochodowe: 12.6V/10A, 126W max
2x DC5521:  12.6V/3A

*Uwaga: powyższa waga, rozmiar itp. mają pewne błędy pomiarowe. Proszę odnieść się do rzeczywistego pomiaru. Ładowarka samochodowa dzieli moc z portem wyjściowym DC5521, oferując maksymalną moc 126 W. Możliwość ładowania lub rozładowywania produktu zależy od rzeczywistej temperatury akumulatora.

Ecoflow Delta Mini

O marce ECOFLOW

EcoFlow łączy wiodące w branży badania i wiedzę, aby tworzyć innowacyjne produkty, które są w czołówce pod względem wzornictwa, inteligentnych rozwiązań i efektywności działania. Linia produktów EcoFlow obejmuje najnowocześniejszą technologię, która zapewnia użytkownikom czystą, cichą i odnawialną energię w każdym miejscu. Z rewolucjonizowanie przemysłu energii mobilnej ma związek z zastosowaniem fotowoltaiki w panelach solarnych EcoFlow, które są spójnym elementem ładowania wszystkich modeli stacji zasilania. Darmowa energia jest dostępna niemal wszędzie. Misją marki EcoFlow jest wspieranie całej społeczności poprzez przenośną, czystą i niezawodną moc, która zastąpi tradycyjne generatory i zmieni sposób w jaki uzyskuje się dostęp do energii. Tylko takie działania poprawią standard życia ludzi zamieszkałych w miejscach, gdzie dostęp do energii jest problematyczny.