ECOFLOW Stacja zasilania DELTA

Ruszaj w nieznane i utrzymuj wszystkie urządzenia w użyciu. Skup się na swoich przygodach a zasilanie zostaw ECOFLOW Delta. To prawdziwy outlet mobilnej energii, który wykorzystasz w każdym miejscu.

Ecoflow Delta

Technologia
X-Stream 

Duża ilość portów 
ładowania

Duża
pojemność

 Porty
AC

 Najszybsze na świecie stacje zasilania!

Dzięki opatentowanej przez ECOFLOW technologii X-Stream , stacja może być naładowana od 0% do 80% w godzinę! Pełne naładowanie trwa niecałe 2 godziny. Maksymalna moc ładowania z gniazda sieciowego wynosi 720W. Technologia X-Stream umożliwia ładowanie EcoFlow DELTA z 10-krotnie większą prędkością niż większość przenośnych elektrowni na rynku. Przy użyciu zwykłego gniazdka AC otrzymujesz gwarancję błyskawicznego uzupełnienie baterii i powrotu do swoich zadań i aktywności.

 

Ecoflow Delta

Dopasuj do swoich potrzeb i zwiększ pojemność stacji

Gdy poczujesz potrzebę wydłużenia dostępu do mobilnej Stacji DELTA, możesz połączyć ze sobą kilka jednostek tego modelu ze sobą. Taka operacja wydłuży zasilanie podpiętych urządzeń nawet kilkukrotnie. Dostosuj pojemność baterii jaką chcesz dysponować, w zależności od sytuacji w której się znajdujesz. 

Ecoflow Delta

Kompatybilny z niemal 80% urządzeń domowych

Opatentowana przez ECOFLOW technologia X-Boost zmienia zasady gry na rynku energii mobilnej. Zaawansowane algorytmy stacji obniżają wymagane do ich działania napięcie, przez co umożliwiają bezpieczne korzystanie z większości urządzeń użytku domowego,  jak sprzęt kuchenny , RTV i narzędzia do majsterkowania do 1800W.   Używaj urządzeń o mocy poniżej 1800W z włączonym trybem X-Boost, aby uzyskać najlepsze wykorzystanie produktu i chronić kondycje i wydajność ogniw stacji. 

Ecoflow Delta

Jedna stacja do wielu zadań

 DELTA  może zasilać jednocześnie do 11 urządzeń. Multizadaniowość tego modelu pomaga w zasilaniu ogromnej ilości sprzętu, przez co wszelkie zadania w plenerze lub domu nie są już żadnym ograniczeniem. 

Ecoflow Delta

Dostęp do nieograniczonej energii ze słońca

 DELTA  może być z powodzeniem naładowana za pomocą paneli słonecznych. W idealnych warunkach nasłonecznienia, z zastosowaniem mocy ładowania do 400W, może to zająć tylko 4 godziny. Marka ECOFLOW w swoim portfolio posiada panele 110W i 160W, które idealnie współpracują z modelem DELTA. Jeśli dysponujesz panelami zamontowanymi na dachu swojego domu, taka operacja również jest możliwa. Dostęp do darmowej energii ze słońca jest na wyciągnięcie ręki.

Ecoflow Delta

Przykładowe wykorzystanie stacji DELTA

TV 110W

Kuchenka elektryczna 
1200W

Lodówka
150W

Ekspres do kawy
1000W

Dron

Blender
300W

Czajnik elektryczny
1200W

Suszarka
1200W

3 sposoby ładowania stacji DELTA

Ecoflow Delta

Za pomocą
paneli  słonecznych

Ecoflow Delta

Za pomocą
gniazdka sieciowego

Ecoflow Delta

Za pomocą
ładowarki samochodowej

Specyfikacja

Waga: 14 kg
Wymiary: 40 x 21 x 27cm
Pojemność akumulatora: 1260 Wh
Typ akumulatora: 18650 Li-Ion
Temperatura pracy:  Od -20 do 45°C
Temperatura przechowywania: Od 0 do 45°C
Certyfikaty:  CE, FCC, RoHS, UL Standard, PSE
Żywotność akumulatora:  ≥ 800 cykli ładowania do poziomu 80%
Porty wejściowe :    
1x AC, X-STREAM:1200W max
Napięcie wejściowe ładowania AC: 220-240 V (50Hz / 60Hz)
1x Wejście gniazda samochodowego: 12V/24V DC 10A max
1x Port ładowania solarnego 400W 10-65V DC 10A max
Porty wyjściowe:        
4 x AC 1800W Total  (Przepływ 3300 W) 230V, 50 Hz
2x USB-A 12W, 5V DC, 2,4A
2x QC USB-A : 18W, 5/9/2,4A, 12V/1,5A
2x USB-C : 60W, 5V DC, 9 V DC, 12V DC, 20 V DC, 3A max
1x gniazdo samochodowe: 108,9W, 13,6 V DC, 8A max
2x DC5521: 13,6V DC, 3A max

Ecoflow Delta

O marce ECOFLOW

EcoFlow łączy wiodące w branży badania i wiedzę, aby tworzyć innowacyjne produkty, które są w czołówce pod względem wzornictwa, inteligentnych rozwiązań i efektywności działania. Linia produktów EcoFlow obejmuje najnowocześniejszą technologię, która zapewnia użytkownikom czystą, cichą i odnawialną energię w każdym miejscu. Z rewolucjonizowanie przemysłu energii mobilnej ma związek z zastosowaniem fotowoltaiki w panelach solarnych EcoFlow, które są spójnym elementem ładowania wszystkich modeli stacji zasilania. Darmowa energia jest dostępna niemal wszędzie. Misją marki EcoFlow jest wspieranie całej społeczności poprzez przenośną, czystą i niezawodną moc, która zastąpi tradycyjne generatory i zmieni sposób w jaki uzyskuje się dostęp do energii. Tylko takie działania poprawią standard życia ludzi zamieszkałych w miejscach, gdzie dostęp do energii jest problematyczny.