F-STOP Dalston Plecak 21l granatowy

To plecak inspirowany dzielnicą Dalston w Londynie. Kiedyś była to "najfajniejsza" dzielnica Londynu, słynęła ze wspaniałych sklepów, różnorodnej kultury, interesujących pubów i intensywnego życia nocnego. Wycieczka w takie miejsce wymaga plecaka w odpowiednim stylu. Dalston wpisuje się w ten styl swoją elegancką sylwetką, bocznymi kieszeniami i pojemności (21l), która jest wystarczająca na całodzienne przygody. Ten plecak to najlepszy towarzysz miejskich wojaży - od wschodu do zachodu słońca.

Właściwości

 • Wyposażony w zamki błyskawiczne YKK, zapewniające odporność na trudne warunki atmosferyczne.
 • Pojemność 21 litrów.
 • Wystarczająco miejsca na dwa aparaty, obiektywy i podręczne akcesoria.
 • Szybki dostęp do głównej komory poprzez boczne kieszenie.
 • Miejsce na laptopa o przekątnej do 15".
 • Możliwość konfiguracji komory głównej dzięki 5 przegrodom mocowanym rzepami.
 • Zewnętrzne punkty mocowania dla statywów lub innego sprzętu.
 • Materiał: Nylon 420D z laminatem TPU
 • Doskonale nadaje się na jednodniowe wycieczki i spacery.

 • Odporny na warunki atmosferyczne.

   

Dane Techniczne

Wysokość zewnętrzna: 48 cm
Długość zewnętrzna: 29 cm
Głębokość zewnętrzna: 16 cm

Pojemność: 21l
Masa: 0.8 kg


F-STOP Dalston

Poznaj markę f-stop

Od 2006 roku f-stop wspiera najaktywniejszych fotografów produkując wysokiej klasy plecaki. Produkty marki zostały zaprojektowane, wypróbowane i przetestowane przez najbardziej wymagających użytkowników i firmy na świecie.

W ciągu 10 lat plecaki zostały udoskonalone i dopracowane, dzięki współpracy z ponad 100 ambasadorami z każdego kontynentu, z 80 krajów.

f-stop

Innowacyjne rozwiązania tworzą silne marki

Nawet najmniejszy detal w plecakach marki f-stop został przemyślany i zaprojektowany tak, aby ułatwić fotograficzną przygodę. Produkty zostały wyposażone w powłokę odporną na warunki atmosferyczne oraz w wodoodporny materiał. Plecaki wykonane są z trwałych, lekkich
i odpornych na ścieranie materiałów. Ich konstrukcja została  pomniejszona tak, aby zapewnić fotografom łatwe podróżowanie.

f-stop

ICU (INTERNAL CAMERA UNITS)

Twórcy f-stop zadbali o bezpieczeństwo sprzętu fotograficznego i wartościowych przedmiotów. ICU to modułowy system do ochrony i transportu sprzętu dla fotografów profesjonalistów. Oprócz ochrony ICU ułatwia organizację wewnątrz plecaka. Dzięki różnorodności rozwiązań są w 100% kompatybilne z plecakami z serii Mountain oraz UL. Wykonane z wytrzymałej piankowej wyściółki i rzepów Velcro® gwarantują najwyższej klasy ochronę sprzętu fotograficznego.

f-stop ICU