XTORM Kabel Essential 140W USB-C PD 3.1 (1,5m) biały 

Kabel Xtorm Essential obsługuje następną generację Power Delivery – PD 3.1 z rozszerzonym zakresem mocy (EPR) 140 W. Oznacza to, że bez względu na model urządzenia, które chcesz naładować, zawsze będziesz mieć dostęp do maksymalnej mocy! Serię Essential łączy przejrzysta, prosta konstrukcję z wysoką mocą wyjściową do 140W.  Jest to zatem uniwersalny produkt, który można wykorzystać do zasilania bądź ładowania wielu urządzeń.

Xtorm Xtreme USB - Lightning

Właściwości

  • Zasilanie nowej generacji. W celu zasilania nowej generacji laptopów opracowano kabel  USB-C PD, który obsługuje do 140 W mocy. Jest to możliwe dzięki wdrożeniu PD 3.1 z obsługą rozszerzonego zakresu mocy 140 W (EPR, Extended Power Range).
  • Codzienne ładowanie.Wszystkie kable Essential zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu wydajnego i stabilnego ładowania, na którym możesz polegać każdego dnia. 
  • Elastyczne i trwałe. Kabel Essential jest przeznaczony do codziennego ładowania. Jego elastyczny, ale wytrzymały płaszcz ma dłuższą żywotność niż standardowe kable do ładowania.

Dane Techniczne:

Waga:        
0,40 g 
Długość:  
150 cm
Max Moc:
(140W)

Dodatkowa  zawartość:
Instrukcja obsługi

Poznaj markę Xtorm

Marka Xtorm jest częścią holenderskiej firmy Telco Accessories B.V. Powstała w 2008 roku z zapotrzebowania na dodatkową energię szybko rozwijającego się segmentu urządzeń mobilnych. Xtorm projektuje, produkuje i wprowadza na rynek innowacyjne, uniwersalne rozwiązania ładowania mobilnego, również solarnego. Obecnie produkty marki dostępne są w ponad 70 krajach.