XTORM Kabel Original 240W USB-C PD 3.1 (2m) biały

Kabel USB-C PD Xtorm Original o mocy 240 W został zaprojektowany jako idealny produkt do codziennego ładowania laptopa. Obsługuje kolejną generację ładowania Power Delivery – PD 3.1 z rozszerzonym zakresem mocy (EPR) 240 W. Oznacza to, że bez względu na model urządzenia, które chcesz naładować, zawsze będziesz mieć dostęp do dużej przepustowości mocy.

Xtorm Xtreme USB - Lightning

Właściwości

  • Zasilanie nowej generacji. W celu zasilania nowej generacji laptopów opracowano zasilanie USB-C PD, które obsługuje do 240 W mocy. Jest to możliwe dzięki wdrożeniu PD 3.1 z obsługą rozszerzonego zakresu mocy 240 W (EPR, Extended Power Range).
  • Niezawodne i trwałe. Zastosowanie plecionego nylonu nie tylko wzmacnia kabel, lecz także zapewnia jego elastyczność przez długi czas. Złącza mają wyjątkową metalową obudowę, specjalnie zaprojektowaną z wycięciem w kształcie litery U, które umożliwia swobodne zginanie i przesuwanie kabla.

Dane Techniczne:

Waga:        
0,92 g 
Długość:  
200 cm
Max Moc:
(240W)

Dodatkowa  zawartość:
Instrukcja obsługi

Poznaj markę Xtorm

Marka Xtorm jest częścią holenderskiej firmy Telco Accessories B.V. Powstała w 2008 roku z zapotrzebowania na dodatkową energię szybko rozwijającego się segmentu urządzeń mobilnych. Xtorm projektuje, produkuje i wprowadza na rynek innowacyjne, uniwersalne rozwiązania ładowania mobilnego, również solarnego. Obecnie produkty marki dostępne są w ponad 70 krajach.