XTORM Kabel USB - USB-C (1m) niebieski

Kabel XCX2054 to najnowsza seria kabli ORIGINAL holenderskiej marki XTORM. Jeśli należysz do grupy osób ceniących jakość i wzornictwo, zapewne zapoznasz się z opisem detali produktu poniżej. Kable tej serii zdecydowanie wybiegają poza standardowe normy jakości w tym segmencie produktowym. 

Właściwości

  • Bardzo mocne materiały. Jedną z cech, która sprawia, że ​​ta linia kabli jest wyjątkowa, jest aluminiowe złącze ze specjalnie zaprojektowanym wycięciem w kształcie litery U, które pozwala na zginanie i swobodny ruch kabla.
  • 4 wersje kolorystyczne tej serii  ( złoty, czarny, ciemna zieleń i niebieski) umożliwiają dopasowanie kabla go swoich preferencji.
Xtorm Kabel USB - USB-C

Dane Techniczne:


Długość :       
1 m
Waga:           
21 g  
Wyjście:         
USB - USB-C™ 
Max. Moc: 20V/3A (60W)
Prędkość transferu danych 480 Mbps

Xtorm Kabel USB - USB-C

Niestandardowy przekrój kabla!

Wszystkie oryginalne serie kabli Xtorm mają nową, aluminiową konstrukcję złącza z wycięciem, które zapobiega  zerwaniu się kabla. W połączeniu ze wzmocnionym rdzeniem nylonowym, osłoną i solidnie plecioną powłoką,  kable są gotowe na każdą nawet ekstremalna  podróż.

Xtorm Kabel USB - USB-C

Poznaj markę Xtorm

Marka Xtorm jest częścią holenderskiej firmy Telco Accessories B.V. Powstała w 2008 roku z zapotrzebowania na dodatkową energię szybko rozwijającego się segmentu urządzeń mobilnych. Xtorm projektuje, produkuje i wprowadza na rynek innowacyjne, uniwersalne rozwiązania ładowania mobilnego, również solarnego. Obecnie produkty marki dostępne są w ponad 70 krajach.