Marumi FS Plus Lens Protect

Grubsze szkło dla jeszcze pewniejszej ochrony

Filtry Marumi FS Plus Lens Protect to nowy standard podstawowej ochrony przedniej soczewki obiektywu. Jego konstrukcję charakteryzuje szkło, które jest aż 50% grubsze od stosowanego u poprzedników (popularnej serii Marumi MC FIT + SLIM). Dzięki temu przednia soczewka obiektywu jest teraz jeszcze skuteczniej chroniona przed zarysowaniem czy stłuczeniem na skutek przypadkowego uderzenia.

Wysoka jakość obrazu dzięki powłokom antyrefleksyjnym

Mimo, iż filtry Marumi LP linii FS Plus posiadają aż 50% grubsze szkło od stosowanego u swych poprzedników, zachowują przy tym ten sam poziom bezkompromisowo wysokiej transmisji światła i wierny balans kolorów. Zapewnia to konstrukcja o wielu powłokach antyrefleksyjnych, które minimalizują niepożądane aberracje.

Powłoki hydrofobowa i przeciw-tłuszczowa dla komfortu użytkowania

Poza powłokami antyrefleksyjnymi filtry Marumi FS Plus posiadają powłokę hydrofobową, która sprawia, ze woda nagromadzona na ich powierzchni nie tworzy plam, lecz łatwe do usunięcia krople oraz odporną na odciski palców powłokę przeciw-tłuszczową. Dzięki temu filtry nowej linii FS Plus zapewniają jeszcze lepszą ochronę przedniej soczewki obiektywu od swych popularnych poprzedników będąc przy tym niezwykle łatwe do utrzymania w nienagannej czystości w czasie ich użytkowania.

powłoka hydrofobowa

powłoka przeciw-tłuszczowa

Cienka oprawka dla szerokokątnych obiektywów

Filtry ochronne serii FS Plus oprawione są w cienką ramkę typu slim (wide), co zabezpiecza przed niekorzystnym efektem winietowania na jaki narażony może być obraz przy stosowaniu konwencjonalnych filtrów z obiektywami ultra-szerokokątnymi. Nowe filtry Marumi FS Plus to znacząco wzbogacona specyfikacja względem swych popularnych poprzedników przy zachowaniu ich bardzo przystępnej ceny.

Marumi - Made in Japan

Marumi to Producent z wieloletnią tradycją i doświadczeniem w kategorii filtrów fotograficznych i filmowych, którego kluczowe produkty (w tym linia FS Plus) powstają w japońskim Nagano - zagłębiu przemysłu wysokich technologii. To tam inżynierowie od przeszło 70 lat dbają, aby każdy pojedynczy produkt ich marki był zawsze tej samej, nieskazitelnie wysokiej jakości. By z powodzeniem spełniał swoją powinność w procesie tworzenia obrazu na każdym poziomie jego realizatora.

Alternate text