XTORM Ładowarka sieciowa USB-C PD 100W czarna

Ta kompaktowa i wydajna ładowarka sieciowa została zaprojektowana jako idealne rozwiązanie do codziennego ładowania laptopa, w domu lub w podróży. Jest to część serii Volt, gamy ładowarek wypełnionych najnowszymi innowacjami, dzięki którym są jeszcze bardziej kompaktowe i wydajniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Właściwości

  • Kompaktowe Rozmiary. Rewolucyjna mała konstrukcja tej ładowarki jest możliwa dzięki innowacji chipsetów SuperSilicon i GaN. Technologie te pozwalają ładowarce bezpiecznie i wydajnie obsługiwać większą moc w mniejszym rozmiarze. Dzięki temu jest o 70% mniejsza niż ładowarka 96W od Apple!
  • Zaawansowany chipset .Wykorzystanie nowego zaawansowanego chipsetu wykonanego z azotku galu (GaN) pozwala na przetwarzanie większego napięcia i zapobiega nagrzewaniu się jej się podczas ładowania.
  • Olbrzymia  moc wyjściowa. Wyjście USB-C PD o mocy 100 W zapewnia wystarczającą moc, aby móc naładować dowolny kompatybilny laptop. Co więcej, mimo niewielkich rozmiarów ładowarka posiada aż 4 mocne wyjścia : 2x porty USB-C PD o mocy 100W i 2x wyjścia USB Quick Charge 3.0.
  • Uniwersalne zastosowanie. Produkt możemy wykorzystać do ładowania nowszych laptopów a nawet powerbanków z wejściem  USB-C do 100W,  wyposażonych w technologię szybkiego ładowania Power Delivery.
Xtorm Ładowarka sieciowa USB-C PD

Dane Techniczne:

Wyjście:       2x USB-C Power Delivery 100 W
                     2x UCB Quick Charge 3.0 ( 18W)
Wejście :     AC 100V-240V; 50/60Hz 1,5A                          
Waga :        220 g  
Wymiary:   11,4 x 6x 3,1 cm
Dodatkowa zawartość : Instrukcja obsługi

Xtorm Ładowarka sieciowa USB-C PD

Xtorm dba o bezpieczeństwo użytkownika!

Xtorm we wszystkich swoich urządzeniach zadbał o bezpieczeństwo użytkowników. Każdy produkt Xtorm jest zabezpieczeny przed przeładowaniem i przegrzaniem. Powerbanki posiadają układ automatycznego zarządzania energią, który dostosowuje prędkość ładowania do podłączonych urządzeń. Xtorm montuje specjalny chip APM, który zabezpiecza przed przeładowaniem i przegrzaniem baterii powerbanka, jak i ładowanego urządzenia

Xtorm Ładowarka sieciowa USB-C PD

Poznaj markę Xtorm

Marka Xtorm jest częścią holenderskiej firmy Telco Accessories B.V. Powstała w 2008 roku z zapotrzebowania na dodatkową energię szybko rozwijającego się segmentu urządzeń mobilnych. Xtorm projektuje, produkuje i wprowadza na rynek innowacyjne, uniwersalne rozwiązania ładowania mobilnego, również solarnego. Obecnie produkty marki dostępne są w ponad 70 krajach.