XXR104  XTORM Powerbank solarny  10 000 mAh 20W

XTORM XXR104   to urządzenie przeznaczone dla aktywnych. Wyposażony jest w  panele słoneczne będące doskonała alternatywą w pozyskiwaniu energii mobilnej.  To wygodne, efektywne   i hybrydowe rozwiązanie dla turystów spędzających dużo czasu w podróży czy na pieszych wędrówkach. 

Właściwości

  • Pojemność baterii wewnętrznej XXR104 to  10 000 mAh, co pozwala to na około 4 -krotne  doładowanie baterii najnowszych smartfonów.
  • Powerbank pobiera energię słoneczną przez wystawienie wydajnych paneli SunPower® na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
  • Panele słoneczne SunPower® zamontowane w urządzeniu są najbardziej wydajnymi panelami używanymi na rynku konsumenckim, które ładują baterię powerbanka nawet przy zachmurzonym niebie.
  • Hybrydowe połączenie funkcjonalności tego modelu pozwala na uzupełnienie jego baterii również przez standardowe gniazdko elektryczne.  Służy do tego  port wejścia  USB-C PD 20W, który umożliwia szybkie ładowanie w technologii Power Delivery. 
  • XXR104  posiada wbudowaną zintegrowana latarkę dzięki której możesz np. oświetlić wnętrze namiotu lub sprawdzić usterkę  roweru w czasie zmierzchu. 
  • Dzięki zainstalowaniu 2 wyjściowych portów  USB  oraz 1 USB-C PD 20W można jednocześnie naładować  urządzenia takie jak tablet,  GPS, lub smartfon.  Zasilanie energią odbywa się bardzo szybko i bezproblemowo!
  • Specjalny uchwyt w obudowie doskonale nadaje się do przyczepienia karabińczyka będącego w zestawie lub sznurka, tak aby urządzenie mogło pracować (np. pobierać energię) w trakcie wycieczki.
  • Powerbank solarny jest odporny na lekkie zachlapania dzięki certyfikatowi  IPX4.
  • Wbudowany chip APM zapewnia automatyczne równoważenie się energii podczas ładowania, aby zapobiec przeładowaniu i przegrzaniu się podłączonych urządzeń.
XTORM Powerbank solarny

Dane Techniczne:


Pojemność:     10 000 mAh
Typ baterii:     Litowo-polimerowa 
Wyjście:           1x  USB-C 20W max   (5V/3A, 9V/2, 22A, 12V/1,67A),
                              2x USB  (5V/3A, 9V/2A, 12/1,5A ) 18W max
Wejście:           1x USB-C PD 20W (5V/3A, 9V/2, 22A, 12V/1,67A)
Waga :               0,284 kg  
Wymiary:        16,5  x 8,6 x 2,1 cm 
Panel Solarny: SunPower® 1,2 W
Dodatkowa zawartość : Instrukcja obsługi, kabel USB ->USB-C, zintegrowana latarka

XTORM Powerbank solarny

Xtorm dba o bezpieczeństwo użytkownika!

Xtorm we wszystkich swoich urządzeniach zadbał o bezpieczeństwo użytkowników. Każdy produkt Xtorm jest zabezpieczeny przed przeładowaniem i przegrzaniem.   Powerbanki posiadają układ automatycznego zarządzania energią, który dostosowuje prędkość ładowania do podłączonych urządzeń. Xtorm montuje specjalny chip APM, który zabezpiecza przed przeładowaniem i przegrzaniem baterii powerbanku, jak i ładowanego urządzenia

XTORM Powerbank solarny

Poznaj markę Xtorm

Marka Xtorm jest częścią holenderskiej firmy Telco Accessories B.V. Powstała w 2008 roku z zapotrzebowania na dodatkową energię szybko rozwijającego się segmentu urządzeń mobilnych. Xtorm projektuje, produkuje i wprowadza na rynek innowacyjne, uniwersalne rozwiązania ładowania mobilnego, również solarnego. Obecnie produkty marki dostępne są w ponad 70 krajach.