XTORM Power Bank Socket 25600 mAh 100W 

Gniazdko sieciowe zawsze w zasięgu ręki. Eksploruj daleko poza zasięgiem stałych gniazdek i doświadcz komfortu domu dzięki natychmiastowemu dostępowi do gniazdka sieciowego do ładowania i zasilania najważniejszych urządzeń.

 Powerbank Socket 25600

Najważniejsze cechy produktu

XTORM Socket XXR210

Zmodyfikowana fala sinusoidalna!

Niektóre urządzenia, np. z silnikiem elektrycznym, nie mogą być zasilane przez Socket XR210. Chcesz naładować dowolne urządzenie mocą 100 W lub większą? Koniecznie zapoznaj się z naszymi stacjami zasilania Xtorm!

XTORM Socket XXR210

Przepływ powietrza!

Aktywny system chłodzenia zapewniający bezpieczne ładowanie i rozładowywanie Power Banka. Zaprojektowaliśmy nasze przenośne gniazdo zasilania z szeroką gamą zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa, aby chronić Ciebie, Twoje urządzenia i Twój spokój ducha. Wbudowane mechanizmy przeładowania, przeciążenia, zwarcia i zabezpieczenia termicznego chronią przed potencjalnymi awariami, umożliwiając ładowanie urządzeń bez obaw.

XTORM Socket XXR210

Ładuj 4 urządzenia jednocześnie

 Power Bank oprócz gniazda AC o mocy 100 W, jest wyposażony w wiele portów, w tym wejście/wyjście USB-C PD o mocy 60 W, a także port USB-A i USB-C o mocy 18 W - umożliwiając jednoczesne ładowanie 4 różnych urządzeń. 

Teraz możesz jednocześnie ładować tablet, smartfon, słuchawki douszne i zasilać lampę LED.

Wyświetlacz pokazuje dokładnie, ile energii pozostało do zasilania i ładowania urządzeń.

XTORM Socket XXR210

Podróżuj bezpiecznie!

Zaprojektowany tak, aby można go było używać w samolotach, dzięki czemu możesz łatwo zabrać gniazdko elektryczne w dowolne miejsce w torbie lub walizce!

XTORM Socket XXR210

Brak dylematów w podróży

 

Niezależnie od tego, czy jesteś na odległej wycieczce kempingowej, w samolocie podczas długiego lotu, czy po prostu potrzebujesz niezawodnego źródła zasilania w sytuacji awaryjnej. Dzięki przenośnemu gniazdku elektrycznemu zawsze masz pod ręką europejskie gniazdko AC.

XTORM Socket XXR210

Godziny dodatkowej mocy!

 

Dzięki Xtorm Socket masz dodatkowe godziny surfowania po Internecie, rezerwowania kolejnych lotów i wycieczek oraz wielu innych odcinków do obejrzenia podczas wakacyjnego lotu lub gdziekolwiek indziej, bez gniazdka ściennego w zasięgu ręki.

 

XTORM Socket XXR210

Szybkie ładowanie 60W i technologia Pass-Through

 

Naładuj go w zaledwie 2 godziny! Jest to możliwe dzięki wydajnemu portowi USB-C PD o mocy 60W*

Funkcja pass-through umożliwia również jednoczesne zasilanie samego Power Banka i podłączonych urządzeń nową energią! 

 

 

*Przy zastosowaniu ładowarki sieciowej USB-C min 60W.

 

 

XXR210
ECOXXR210

Specyfikacja

Pojemność: 25600 mAh/92,16Wh
Typ baterii: Li-ion

Wyjście: 1x USB-C PD 60W, 1x USB Quick Charge 3.0 18W, 1X AC 100W 

Wejście: 1x USB-C PD 60W

Waga: 1065 g  
Wymiary: 20,6 x 8,2 x 8,2cm 

Dodatkowa zawartość: Instrukcja obsługi, kabel USB-C do USB-C PD

xtorm bezpieczeństwo

 XTORM dba o bezpieczeństwo użytkownika

Xtorm we wszystkich swoich urządzeniach zadbał o bezpieczeństwo użytkowników. Każdy produkt Xtorm jest zabezpieczeny przed przeładowaniem i przegrzaniem. Powerbanki posiadają układ automatycznego zarządzania energią, który dostosowuje prędkość ładowania do podłączonych urządzeń. Xtorm montuje specjalny chip APM, który zabezpiecza przed przeładowaniem i przegrzaniem baterii powerbanku, jak i ładowanego urządzenia.

xtorm bezpieczeństwo

Poznaj markę XTORM

Marka Xtorm jest częścią holenderskiej firmy Telco Accessories B.V. Powstała w 2008 roku z zapotrzebowania na dodatkową energię szybko rozwijającego się segmentu urządzeń mobilnych. Xtorm projektuje, produkuje i wprowadza na rynek innowacyjne, uniwersalne rozwiązania ładowania mobilnego, również solarnego. Obecnie produkty marki dostępne są w ponad 80 krajach.