XTORM Składana ładowarka magnetyczna 15W 2w1 biała

Ta kompaktowa ładowarka 2 w 1 to wszystko, czego potrzebujesz do jednoczesnego ładowania smartfona i smartwatcha! Wystarczy rozłożyć ładowarkę podróżną, podłączyć dołączony kabel USB-C do adaptera i rozpocząć ładowanie. 

XTORM Składana ładowarka magnetyczna 15W

Najważniejsze cechy produktu

XTORM Składana ładowarka magnetyczna 15W

Kompaktowa konstrukcja. Zabierz ją wszędzie!

Dzięki kompaktowej i smukłej konstrukcji, ładowarkę podróżną 2w1 można łatwo zabrać ze sobą wszędzie. Konstrukcja zapewnia idealne dopasowanie do kieszeni lub torby. Po złożeniu stacja ładująca zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu można ją łatwo zabrać ze sobą i umieścić na szafce nocnej, w domu lub w pokoju hotelowym.  

 

XTORM Składana ładowarka magnetyczna 15W

Proste użytkowanie 2 w 1!

Wystarczy rozłożyć ładowarkę, podłączyć do najbliższego adaptera, umieścić iPhone'a i zegarek Apple Watch na podkładkach ładujących. Ładowanie rozpocznie się automatycznie. Bezprzewodowe ładowanie jest możliwe dla wszystkich smartfonów kompatybilnych z MagSafe lub Qi. 

XTORM Składana ładowarka magnetyczna 15W

Stworzona dla Apple Watch®

Ta ładowarka jest licencjonowana przez Apple jako ładowarka Made for Apple Watch. Gwarantuje to najwyższą jakość i wydajność.

XTORM Składana ładowarka magnetyczna 15W

Powierzchnie ładujące chronione magnetycznym zamknięciem

Po ponownym naładowaniu urządzeń wystarczy złożyć stację ładującą. Dzięki magnetycznemu zamknięciu otrzymasz kompaktowy i poręczny pakiet. Silny, ale lekki magnes utrzymuje złożoną ładowarkę podróżną i chroni powierzchnię ładowania, gdy nie jest używana.

XTORM Składana ładowarka magnetyczna 15W

Rozłóż, ładuj i relaksuj się!

Rozłóż ładowarkę podróżną 2 w 1 i ładuj jednocześnie iPhone'a i Apple Watch!  Zrelaksuj się podczas ładowania w domu, biurze lub podczas nocnej podróży. Przestrzeń do smartfonów ładuje iPhone'a z mocą wyjściową 7,5W. Telefony z systemem Android uzyskują zdumiewającą moc 15W.  

XXTORM Składana ładowarka magnetyczna 15W 2w1

Kabel USB-C w zestawie

Ładowanie można rozpocząć natychmiast, korzystając z dołączonego kabla USB-C. Wystarczy rozłożyć ładowarkę, podłączyć kabel do najbliższego adaptera oraz umieścić iPhone'a i zegarek na podkładce ładującej.

ECOXTORM
ECOXTORM

Specyfikacja

Wyjście: 1x Magnetic Wireless Pad 15W max, 1x apple wach 3W

Waga: 136 g  
Wymiary: 9 x 8 x 2 cm 

Dodatkowa zawartość: Instrukcja obsługi, Kabel USB-C

 XTORM dba o bezpieczeństwo użytkownika

Wszystkie produkty Xtorm spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Zarówno podłączone urządzenia, jak i ładowarka podróżna 2w1 są chronione przed wszelkimi awariami. Wbudowane mechanizmy chronią na przykład przed zwarciem, przeciążeniem i przegrzaniem. 

xtorm bezpieczeństwo

Poznaj markę XTORM

Marka Xtorm jest częścią holenderskiej firmy Telco Accessories B.V. Powstała w 2008 roku z zapotrzebowania na dodatkową energię szybko rozwijającego się segmentu urządzeń mobilnych. Xtorm projektuje, produkuje i wprowadza na rynek innowacyjne, uniwersalne rozwiązania ładowania mobilnego, również solarnego. Obecnie produkty marki dostępne są w ponad 80 krajach.