Profoto Starter Pack

 

 

 

 

 

 

Wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć

Wybierz nasze światło i kompatybilne narzędzia do jego kształtowania według własnych preferencji.

Do wyboru masz ponad 120 narzędzi do modelowania światła, ale możesz również zacząć od zupełnie prostych rzeczy.

Wybierz pilota, aby wyzwolić światło z aparatu lub pobierz aplikację Profoto Camera, połącz się i fotografuj smartfonem.

Teraz możesz zacząć eksperymentować z kształtowaniem światła i tworzyć wspaniałe obrazy.

Wraz z postępem doświadczenia rozwijaj swój zestaw dodają kolejne produkty.

Na tym polega piękno systemu Profoto – dajemy nieskończone możliwości oświetlenia.

Kształtowanie światła zmieni Twój sposób myślenia o fotografii. Możliwości twórcze są nieograniczone. Zacząć jest niezwykle łatwo. Możesz użyć dowolnego dostępnego źródła światła, aby oświetlić obiekt na różne sposoby. W Profoto nie komplikujemy niczego. Nasze produkty są łatwe w konfiguracji i proste w obsłudze. Dzięki zaawansowaniu technologii takich jak AirTTL tylko kadrujesz i fotografujesz, aby uzyskać odpowiednią ekspozycję. 
 
Kompatybilność z systemem modyfikatorów do kształtowania światła Profoto poszerza Twoje możliwości twórcze. Możesz wybrać dowolne narzędzie z rodziny lekkich modyfikatorów OCF lub wybrać spośród ponad 120 narzędzi do kształtowania światła dostępnych w asortymencie Profoto. Narzędzia pozwalają stworzyć przy pomocy światła dowolny nastrój lub klimat obrazu.

 

Profoto Starter Pack zawiera wszystko, czego potrzebuje fotograf, aby z niezwykłą łatwością rozpocząć kreatywne kształtowanie światła. To zestaw skomponowany do Twoich potrzeb. Świetnie sprawdzi się w plenerze, a także w studio. To doskonałe wprowadzenie do świata kształtowania światła Profoto dla miłośników fotografii portretowej, modowej, beauty czy ślubnej.

Poznaj 4 powody, dla których fotografowie na całym świecie wybierają produkty marki  Profoto

Intuicyjność

Profoto nie komplikuje pracy fotografa. Dlatego produkty tej marki są przede wszystkim niezwykle łatwe w konfiguracji i proste w użyciu.

 

Niezawodność

Produkty Profoto są trwałe i nigdy Cię nie zawiodą. To czyni je świetną inwestycją.

 

Innowacyjność

Profoto to inteligentny projekt oparty na 50 latach badań, wgląd w nieustannie zmieniające się potrzeby użytkownika, oryginalne myślenie i pionierskie pomysły.

 

Zaprojektowane dla Ciebie

Wszystko, od tego, jak pokrętło wydaje się brzmieć, ma na celu ułatwienie pracy fotografa.