Jeszcze większa moc w małej lampie!

Profoto B10 Plus Duo KIT

Profoto A1

Lampa Profoto B10 Plus stworzy dla ciebie nowe możliwości i żadna sesja fotograficzna nie będzie stanowiła już problemu.


Sesje fotograficzne w plenerze wymagają podejmowania wielu decyzji. W większości przypadków decyzje te dotyczą kwestii sprzętowych – co ze sobą zabrać, a co zostawić.


Na przykład przy fotografii weselnej nie możesz pozwolić by twój sprzęt cię spowalniał. A jeśli wesele jest w odległej lokalizacji, pojawia się dodatkowy problem z dostarczeniem sprzętu na sesję. W efekcie trzeba iść na kompromisy.

W Profoto nie lubimy kompromisów. To doprowadziło nas do stworzenia lampy Profoto B10, a teraz prezentujemy jej mocniejszą siostrę – Profoto B10 Plus.

Cechy:

 • wielkość i waga porównywalna ze średniej wielkości obiektywem
  jest lekka i bezprzewodowa
 • jej moc błysku 10 razy silniejsza niż w standardowej lampie reporterskiej
 • posiada światło ciągłe z możliwością płynnej korekcji mocy i temperatury barwowej
 • możliwość montażu zarówno na statywach fotograficznych, jak i oświetleniowych
 • kompatybilność z rodziną ponad 120 modyfikatorów Profoto, w tym z serią OCF
 • kompatybilność ze wszystkimi kontrolerami radiowymi Profoto oraz Profoto A1/A1X
 • wygodna obsługa poprzez aplikację Profoto App
I'm an image
I'm an image

Praca z lampą jest możliwa także dzięki aplikacji Profoto App. Pozwala ona na kontrolę wszystkich ustawień lampy z poziomu smartfona i oferuje instalowanie bieżących aktualizacji.

Podobnie jak B10, lampa B10 Plus to naprawdę mała rzecz. Jest wielkości średniego obiektywu. Oznacza to, że swobodnie możesz ją zapakować do swojej torby fotograficznej, razem z resztą sprzętu. A fakt, że jest bezprzewodowa i lekka sprawia, że możesz ją mieć ze sobą i używać wszędzie, gdzie tylko zapragniesz.

Jednak nie daj się zmylić jej niewielkim wymiarom i wadze – B10 Plus to potężne narzędzie w ręku fotografa. Dwa razy mocniejsza od B10 zapewnia 10 razy więcej światła niż standardowa błyskowa lampa reporterska. A jakość tego światła jest dokładnie taka, jakiej byś oczekiwał od produktu Profoto – piękne, naturalne i miękkie.

Profoto B10 Plus może być używana zarówno w fotografii, jak i przy videofilmowaniu. I jest bardzo prosta w użyciu: oddzielne pokrętło na tylnym panelu pozwoli ci na dopasowanie jasności i temperatury barwowej światła stałego, tak by światło lampy idealnie współgrało ze światłem zastanym.

Profoto hss

Bezkompromisowe podejście przejawia się też w kompatybilności Profoto B10 Plus z szerokim wachlarzem produktów Profoto. Seria lekkich i kompaktowych modyfikatorów OCF to najlepszy wybór dla sesji w plenerze. A jeśli to za mało, to zawsze możesz skorzystać z ponad 120 produktów z oferty Profoto.

Zdalne sterowanie lampą jest również proste – możesz ją kontrolować dowolnym kontrolerem radiowym Profoto Air Remote lub za pomocą lampy Profoto A1/A1X. Kontrolery są dostępne dla wszystkich większych marek aparatów

Profoto A1 regulacja mocy

Lampa B10 Plus oferuje potężną moc błysku, przy jednoczesnych niewielkich wymiarach. A możliwości wykorzystania tych zalet są niezliczone.

Teraz masz więcej mocy w małej lampie ! B10 Plus zapewnia wiele sposób kreatywnego wykorzystania światła. Stwarza pole do uwolnienia twojej wyobraźni na każdej sesji plenerowej.

Profoto A1 - modelowanie światła

W zestawie (Profoto B10 Plus Duo Kit – 901168):

 • 2 x lampa Profoto B10 Plus
 • 2 x osłona ochronna
 • 2 x adapter do statywu
 • 2 x akumulator Li-Ion
 • 2 x ładowarka Profoto Battery
 • Charger 3A
 • kabel USB
 • plecak Profoto Core
I'm an image
I'm an image

Specyfikacja: 
 
Moc błysku   500 Ws
Czas ładowania   0,05 – 2,5 s
Światło ciągłe   2500 lumenów (bez efektu migotania)
Wydajność akumulatora    Do 200 błysków pełnej mocy lub 75 minut pełnej mocy światła ciągłego
Ładowanie akumulatora  Do 90 minut
Waga   1,9 kg
Średnica 10 cm
Długość  23 cm

Profoto A1 - ładowarka